Різновиди вивісок для ресторанів, кафе, барів, кінотеатрів, боулінга

Давайте спочатку нагадаємо, що таке вивіска. Вивіска – візуальний знак для інформування перехожих, ідентифікації закладу, навігації потенційних клієнтів. Велику роль у розвитку і просуванні розважальних закладів (кінотеатрів, нічних клубів, ресторанів, барів) грає саме світлова вивіска. Вона ефективна в будь-який час доби, рекламуючи вас в режими нон-стоп 24/7. Часто наші клієнти стикаються з проблемою при виборі технології виготовлення своєї зовнішньої реклами, тому ми вирішили трохи систематизувати наші знання і поділитися ними з вами.

Види світлових вивісок за категоріями

У цій статті ми розбили всі варіанти візуальних знаків на кілька категорій – тип знаку, місце застосування, спосіб підсвічування. В першу чергу, вам варто визначитися саме з типом знака, від цього залежить подальший вибір.

Тип вивіски

Фасадна рекламна вивіска для кав’ярні - світловий короб

Світловий короб

Фасадна рекламна вивіска для ресторана - об’ємні рекламні букви

Рекламні букви

Світловий короб – вивіска, основа якої виконана у вигляді коробки з ПВХ або АКП. Лицьова частина (яка несе в собі рекламну інформацію) може бути виконана декількома способами:

 • молочний акрил, тонований повнокольоровим зображенням (лайтбокс);
 • композит зі світловими літерами (прорізні, інкрустовані, накладні більш докладно у нас на сайті).

Рекламні букви – зовнішня реклама що складається з окремих елементів (букв, символів), може кріпитися як на фасад будівлі, так і на металевий каркас. Також умовно можна розділити на кілька підкатегорій:

 • в залежності від об’єму – плоскі і об’ємні;
 • в залежності від шрифту – прямі, прописні, із зарубками.

Як бачимо, ці два типи візуальних знака можуть поєднуватися, тому далі ми будемо розглядати всі конструкції, враховуючи цей факт.

Місце застосування

Зараз мова піде про особливості знаків в залежності від місця їх застосування. Багато закладів можуть замовляти кілька варіантів (або всі) – наприклад, розташовуючись в торговому центрі, де потрібно реклама на фасаді й усередині приміщення.

Фасадна вивіска ресторана

Фасадна вивіска

Інтер’єрна вивіска з об’ємними буквами для ресторана

Інтер’єрна вивіска

Дахова установка - вивіска для кафе

Дахова установка

Фасадна вивіска покликана інформувати перехожих і водіїв про ваш заклад з вулиці. Вона повинна бути яскравою, привабливою і помітною. При її виготовленні (замовнику також важливо розуміти це при замовленні вироби) важливо враховувати погодні умови (вітер, сніг, дощ сонце), які постійно впливають на вказівник, і підбирати відповідні матеріали.

Інтер’єрний знак зазвичай використовується для ідентифікації закладу у великому торговому центрі, або ж в якості декорації в самому ресторані, нічному клубі і т.д. На відміну від зовнішньої реклами, такий знак уникає погодних умов, але ніхто не відміняв людський фактор. Крім того, часто цей знак виготовляється меншого розміру, оскільки є обмеження в приміщенні, а також відпадає необхідність привернення уваги з великої відстані.

Дахова установка технічно відноситься до зовнішньої вивіски, але її краще розглядати окремо. Головною перевагою такого виробу можна назвати помітність з великої відстані. Це достатній дорогий вид зовнішньої реклами, він підкреслює статус і заможність вашого закладу, виділяючись на тлі конкурентів. Може розташовуватися як на даху, так козирку над входом.

Вид підсвічування

В даному параметрі ми ознайомимо вас з усіма видами підсвічування при виборі будь якого знаку.

Вивіска з внутрішнім підсвіченням

Внутрішнє підсвічення

Вивіска з зовнішнім підсвіченням

Зовнішнє підсвічення

Вивіска з підсвіченням контражур

Контражне підсвічення

При використанні внутрішнього підсвічування світлодіоди встановлюються безпосередньо в самому коробі, або букві. Даний тип також ділитися на кілька підвидів – підсвічування лиця, підсвічування торця, інкрустовані букви, підсвічування лиця і бортів. Вибір залежить від вашого уподобання і макета.

Зовнішнє підсвічування рідко використовується при просуванні розважальних закладів, оскільки програє в привабливості іншим типам освітлення. Вона має місце бути в тому випадку якщо вона підкреслює обраний стиль, у вас відсутні або майже немає конкурентів в даному секторі, це ваше особисте побажання. Освітлення здійснюється за допомогою світлодіодних прожекторів.

Контражур – це підсвічування вироби ззаду. Світлодіоди встановлюються на стінку виробу. Відсвічуючи від стіни, на яку за допомогою дистанційних утримувачів кріпитися знак, вони створюють навколо вивіски ореол. Найчастіше даний тип використовується усередині приміщення.

Вартість вивіски для кінотеатру, нічного клубу, ресторану, інших розважальних закладів

Як очевидно з попереднього матеріалу, різновидів даних візуальних знаків велика кількість. У зв’язку з цим формування ціни на вивіску починається з ряду питань від нашого менеджера, потім створення макета і тільки потім прораховується вартість. Замовити виготовлення зовнішньої реклами будь-якого виду необхідно не за день до відкриття, а бажано за місяць до торжества, оскільки якісний товар не виробляється за одну ніч. Вирішивши заощадити, ви лише збільшите свої витрати в подальшому. У вас є готовий дизайн? Чудово, ми з радістю виготовимо виріб згідно ваших вимог. Немає макета? Хороші новини, ми розробимо його для вас! Телефонуйте, пишіть, залишайте заявку на сайті прямо зараз!

Є питання? Хочете зробити замовлення, дізнатись ціну? Зв’яжіться з нами:

  Ваше ім’я *
  Ваш e-mail *
  Номер телефона
  Повідомлення

  * - поля обов’язкові для заповнення

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Чат с менеджером
  Telegram
  Авторизація
  *
  *
  Реєстрація
  *
  *
  *
  Генерація паролю

   Замовити зворотній дзвінок

   * - поля обов’язкові до заповнення