Поліграфія і широкоформатний друк в Черкасах

Широкоформатний друк в Черкасах

На наш погляд, найкраще даний термін визначається, як багатобарвний цифровий друк на носіях типу рулон. Саме такий тип друку найбільш часто зустрічається при створенні зовнішньої реклами, на виставках, при дизайні інтер’єрів приміщень.

Якщо Вам потрібен широкоформатний друк прямо в Черкасах, то радимо звернутися відразу в компанію, основна діяльність якої і полягає в реалізації замовлень з широкоформатного друку, подальшій постдрукарській обробці.

Широкоформатний друк в Черкасах

У Черкасах найчастіше використовують широкоформатний друк при розробці рекламних щитів, білбордів, брандмауерів. Для створення різних конструкцій тентів, вітрин магазинів, установок для дахів, вивісок, при брендування транспорту, для штендерів.

У Черкасах доступні технології, достатні для широкоформатного інтер’єрного друку. При цьому дозвіл досягає 2880 точок на дюйм. Мінімальне – 720 точок на дюйм. Як правило, нижче дозвіл не застосовується. Оскільки його вже недостатньо для якісної передачі зображення і створення потрібного інтер’єрного рішення. Плюс – для різноманітних експозицій, мобільних стендів, інших рекламних об’єктів. До речі, все, що об’єднує ці, на перший погляд різношерсті об’єкти, – це прагнення до якості, яке дає подібна друк.

Замовити широкоформатний друк можна зателефонувавши нам, або залишивши запит через форму зворотного зв’язку.

Друк поліграфії в Черкасах

Друк поліграфії в ЧеркасахВикористовуючи якісну поліграфію, Ви отримаєте ефект фотографічного рівня. Що необхідно, коли справа доходить до просування бренда або продукту. А також знаходить застосування в інтер’єрного друку найвищого класу. При цьому на внутрішніх ділянках інтер’єрів – дозвіл аж до 2880 крапок на дюйм. А ось для зовнішніх ділянок вистачає і 180-360. До речі, 360 зазвичай застосовують для плакатів і банерів. А 720 – для художніх цілей.

Друк поліграфії з високоточною передачею всіх відтінків з найвищим дозволом припускає використання 1440 dpi точок. Такий вид друку використовують для виготовлення репродукцій полотен в музеях, для настінних плакатів і постерів, для реклами на вітринах супермаркетів і ресторанів, для використання світлових панелей на виставках і різного роду презентаціях.

Вибір матеріалу, що застосовується для широкоформатного друку досить, широкий: плівки, папір, синтетичні матеріали, спеціальні носії.

Ви можете замовити широкоформатний друк та поліграфію не тільки в м.Черкаси, а і в населених Черкаській області:

 • Сміла
 • Золотоноша
 • Канів
 • Умань
 • Ватутіне
 • інші населені пункти області.

Є питання? Хочете зробити замовлення, дізнатись ціну? Зв’яжіться з нами:

  Ваше ім’я *
  Ваш e-mail *
  Номер телефона
  Повідомлення

  * - поля обов’язкові для заповнення

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Чат с менеджером
  Telegram
  Авторизація
  *
  *
  Реєстрація
  *
  *
  *
  Генерація паролю

   Замовити зворотній дзвінок

   * - поля обов’язкові до заповнення