Друк поліграфії, виготовлення поліграфічної продукції

Невід’ємною частиною реклами, та і бізнесу взагалі, є поліграфія (візитні картки, листівки, буклети, флаєри, брошури, грамоти, запрошення, листівки, каталоги, бланки і так далі). РА «Фламінго» надає цілий спектр послуг виготовлення поліграфії – від підбору матеріалу, дизайну, до самого процесу виготовлення.

Умовно, можна розділити ПОЛІГРАФІЮ на такі види:

 1. Рекламна поліграфія – спрямована на залучення нових клієнтів, проведення акцій і т. і. – флаєр, листівка, афіша.
 2. Інформаційна поліграфія – призначається для детальнішої конкретики і більшої інформації про замовника і його продукцію/послуги – буклет, каталог, брошура, етикетка, стікер.
 3. Просторово-часова поліграфія – дає інформацію про проведення яких-небудь заходів, з вказівкою часу, дати – запрошення, грамота, акційна поліграфія.
 4. Корпоративна поліграфія – ця продукція зазвичай є елементами фірмового стилю або брендбука і є своєрідним нагадуванням про Вас, Вашу діяльність, Ваших реквізитів і т. д. – візитка, бланк, конверт.
 5. Сувенірна поліграфія – презентується клієнтам – листівка, календар або календарик, плакат.

Завдання будь-якої ПОЛІГРАФІЇ – знайти і проінформувати СВОГО замовника (флаєри, буклети, рекламні листівки), залишити контактну інформацію і нагадування про свою діяльність (візитки персональні, візитки корпоративні), привітати або запросити (листівки і запрошення), виразити вдячність (грамота, диплом) або вмістити усю інформацію про компанію, а так само показати свою продукцію (брошури, каталог іміджевий або каталог інформаційний).

Технологічні процеси виготовлення поліграфії можуть бути різні, залежно від вимог, матеріалу, бюджету і термінів. І так, тепер давайте розберемося, які це саме технології.

Виготовлення поліграфії офсетним методом

Друк, виготовлення поліграфії офсетним способомВиготовлення ПОЛІГРАФІЇ офсетним методом (візитки, каталоги, флаєри, буклети, листівки, брошури). Цей процес розрахований для великих партій (зазвичай від 1 000 екземплярів). Друк можливий на будь-якому типі паперу (від офсетної до картону), чим більша партія, тим дешевше вартість виробу. АЛЕ, треба враховувати, що на увесь технологічний процес виготовлення ПОЛІГРАФІЇ офсетним методом (підготовка макету, закупівля паперу, друкарський і після друкарський процеси) йде від 5 до 10 робочих днів, а цього часу дуже часто у Замовників немає, так як багато хто, в наш стрімкий час, хоче продукцію, як мовиться, «на учора».

Виготовлення поліграфії шовкотрафаретним методом

Друк, виготовлення поліграфії шовкотрафаретним способомВиготовлення ПОЛІГРАФІЇ шовкотрафаретним методом(листівки, візитки, конверти, бланки, запрошення). Цей процес розрахований для малих і середніх партій (звичайні від 100 до 1000 екземплярів). Друк можливий на будь-якому типі паперу, пластиці, плівці, тканині (практично, на будь-якій поверхні). За рахунок щільного накладення барвистого шару, така ПОЛІГРАФІЧНА продукція виглядає солідніше і барвистіше, що особливо подобається Замовникам. АЛЕ, треба враховувати, що шовкотрафаретна ПОЛІГРАФІЯ приблизно в 10 разів дорожче за офсетну ПОЛІГРАФІЮ. Так само треба враховувати, що не всяке зображення можна віддрукувати шовкотрафаретним методом. Терміни такого друк від 3-х до 10 робочих днів. Найпопулярніша ПОЛІГРАФІЧНА продукція, віддрукована шовкотрафаретним методом – це іменна візитка, фірмовий конверт, фірмовий бланк.

Цифровий друк поліграфії

Цифровий друк поліграфіїЦифровий друк поліграфії (флаєри, листівки, візитки, брошури, бланки, запрошення, буклети). Сьогодні цифровий друк – це найпоширеніший вид ПОЛІГРАФІЇ. Продукція, цифровим способом, друкується будь-якими партіями (від 1 шт.). На увесь процес, від подання макету до здачі готової продукції, йде від 1 години до однієї доби (залежно від післядрукарських процесів). Такі терміни дозволяють друкувати ПОЛІГРАФІЮ «на учора». Цифровий друк можливий на папері щільністю від 100 до 350 р./м. кв. Кольровий шар при цифровому друці, майже такий, як і при шовкотрафаретному друці. Вартість цифрового друку середня, трохи більше офсетною, але нижче шовкотрафаретної. Найпопулярніша ПОЛІГРАФІЧНА продукція, яка друкується цифровим методом – це візитки, флаєр, афіші, запрошення, листівки, календарики, стікери.

Друк поліграфії в Києві, Черкасах, Смілі, Золотоноші, Умані, Каневі, Чигирині, Україні від РГ «Фламінго»:

 • друк формату А3+;
 • друк візиток;
 • виготовлення дисконтних карт;
 • друк запрошень;
 • виготовлення тек, блокнотів;
 • друк каталогів;
 • друк листівок, буклетів;
 • друк календарів.

Друк поліграфії, поліграфічної продукції

Друк, виготовлення поліграфії Київ

Виготовлення, друк поліграфії в Києві і Черкасах – один з головних напрямків роботи групи компаній «Фламінго». Ми займаємося виготовленням поліграфії незалежно від її складності. Гарантія якості, надійності і сучасного підходу до роботи – ключові особливості роботи компанії «Фламінго».

Чекаємо нових замовлень на друк ПОЛІГРАФІЇ. І бажаємо, що б гроші, витрачені на виготовлення ПОЛИГАФІЇ, завжди виправдовували себе. А для цього треба знати, який дизайн зробити, яку інформацію виділити, де і як поширювати ПОЛІГРАФІЮ. Це і багато що інше корисне і цікаве читайте в наступних статтях на сторінках нашого сайту!

Спасибі за час, витрачений на прочитання цієї статті, сподіваємося, вона допоможе Вам зробити правильний вибір. Гарного настрою усім, хто заглянув до нас на сторінку!

Є питання? Хочете зробити замовлення, дізнатись ціну? Зв’яжіться з нами:

  Ваше ім’я *
  Ваш e-mail *
  Номер телефона
  Повідомлення

  * - поля обов’язкові для заповнення

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Чат с менеджером
  Telegram
  Авторизація
  *
  *
  Реєстрація
  *
  *
  *
  Генерація паролю

   Замовити зворотній дзвінок

   * - поля обов’язкові до заповнення