Об’ємні світлові літери, як особливий вид вивіски

Об’ємні світлові літери – популярний варіант виконання фасадної або інтер’єрної вивіски. На відміну від світлового короба, кожен елемент такої конструкції виготовляється окремо, що дозволяє втілювати в життя самі оригінальні дизайни. Не менш популярним варіантом такої зовнішньої реклами можна назвати вивіску з композиту з об’ємними врізними, або накладними елементами. Крім використання таких візуальних знаків на фасаді і в інтер’єрі, як інструмент для створення/підтримки іміджу, можна виготовляти наземні об’ємні букви, але про це детальніше поговоримо пізніше.

Варіанти підсвічування об’ємних букв

При розміщенні вашої реклами на фасаді будівлі, стіни магазину або офісу, ви можете розглянути різні варіанти світіння рекламних букв. Давайте розглянемо найпоширеніші з них:

Світлові букви з внутрішньою підсвіткою

Об’ємні світлодіодні літери - вивіска супермаркета з внутрішнім підсвіченнямНапевно, найпоширеніший вид рекламних знаків. В цьому випадку, світлодіодні модулі розташовуються усередині самого виробу. Цей тип підсвічування також можна розділити на кілька видів:

 • Підсвічування лицьовій панелі. Передня частина букви виготовляється з кольорового або молочного акрилу – цей матеріал відмінно пропускає світло, а борта і задня частина виготовляються з ПВХ або композиту.
 • Підсвічування лицьовій панелі і бортів. У такому виробі буква буде світитися з усіх боків доступних оку. Для цього з акрилу виготовляються як лицьова сторона, так і борти вивіски.
 • Інкрустація. У такій вивісці в основному світяться борту, лицьова панель засвічена менше. Такий ефект створюється завдяки поєднанню прозорого і кольорового акрилу (або плівки).
 • Контурна підсвітка. В такому знаку, світлодіоди розташовані таким чином, щоб контур символу був більше засвічений, ніж весь інший виріб.

Вивіска з букв з підсвічуванням контражур

Пласкі літери з контражурним підсвіченнямЇї можна було віднести до виробів з внутрішньою підсвіткою, але через ефект, який виходить при такому виготовленні, його просто необхідно винести в окремий вид. Лицьова панель таких об’ємних літер виготовляються з пластика, який не пропускає світло, ззаду встановлюються світлодіоди, а виріб кріпитися на відриві від стіни або фасаду. Створюється враження, що у знака ореол, що світиться.

Букви з зовнішнім підсвічуванням світлодіодними прожекторами

Вивіска з об’ємними світловими буквами і оформлення вітрин для магазину одягу для дітейІ наостанок, більш бюджетний варіант. Цей вид має як свої переваги, так і недоліки. До переваг можна віднести ціну, вона відносно дешевша інших варіантів. Але така вивіска виглядає менш привабливо на фоні своїх конкурентів, що, безсумнівно, мінус.

Це не весь перелік, більше про підсвічування візуальних знаків будь-якого виду, вам розповість наш менеджер.

Замовити, придбати об’ємні букви можна, звернувшись в наше рекламне агентство. Завдяки багаторічному досвіду, наші фахівці підберуть для вас кращий варіант реклами, яка не тільки буде залучати потенційних клієнтів, але і стане відмінним капіталовкладенням. Яскравий, привабливий дизайн, зробить зі звичайної реклами прикрасу вашого фасаду.

Є питання? Хочете зробити замовлення, дізнатись ціну? Зв’яжіться з нами:

  Ваше ім’я *
  Ваш e-mail *
  Номер телефона
  Повідомлення

  * - поля обов’язкові для заповнення

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Чат с менеджером
  Telegram
  Авторизація
  *
  *
  Реєстрація
  *
  *
  *
  Генерація паролю

   Замовити зворотній дзвінок

   * - поля обов’язкові до заповнення