Об’ємні букви, як різновид зовнішньої реклами

Рекламне оформлення магазина в торгівельному центрі - світлова вивіска для магазина взуттяОб’ємні букви – один з варіантів виконання світлових і не світлових вивісок. Кожен з елементів такої конструкції виготовляється окремо, а потім кріпитися на фасад, в інтер’єрі, або на даху. Бажаючи скоротити кількість отворів в стіні, тим самим зберігши її зовнішній вигляд, монтаж знака проводиться на металевий каркас, пофарбований під колір фасаду. Що ж потрібно знати про об’ємні букви, як виді зовнішньої реклами? У цій статті ми розглянемо:

 • кілька основних аспектів дизайну;
 • види підсвічування;
 • розповімо про фактори, що впливають на вартість об’ємних літер.

Першим в нашому списку стоїть саме дизайн рекламних символів, оскільки саме він відіграє основну роль в здійсненні комунікації з вашим потенційним клієнтом, допомагає йому вас знайти та ідентифікувати ваш заклад. Щоб ці функції виконувалися, і ваша вивіска приносила прибуток, необхідно слідувати 3 простим правилам:

 1. Шрифт повинен бути читабельним. Прямий, прописаний, із зарубками … не важливо, головне щоб ваш потенційний клієнт зміг його прочитати і він відповідав вашому роду діяльності (легкий і грайливий прописний шрифт виглядає недоречно в вивісці юридичної компанії, але відмінно підійде ресторану, магазину або нічному клубу).
 2. Кольори повинні поєднуватися. Якщо ви тільки відкриваєте свою справу, уважно поставтеся до підбору кольору. По-перше, це впливає на читабельність знака, а, по-друге, характеризує вашу діяльність. Вже давно психологи встановили зв’язок між кольоровим відтінком і його сприйняттям у людей.
 3. Вас повинні побачити. Всі попередні пункти не матимуть значення, якщо напис ніхто не помітить. Чим з більшої відстані потенційний клієнт повинен побачити ваш заклад, організацію або фірму, тим більшого розміру повинні бути літери. За статистикою, людина з хорошим зором може прочитати контрастний текст висотою 200 мм з відстані в 6 м.

Менеджер і дизайнер наше рекламного агентства завжди намагається порадити клієнтові найкращий дизайн, але останнє слово залишається за вами. Приймаючи остаточне рішення, намагайтеся дотримуватися цих критеріїв, щоб ваша реклама була ефективною.

Види підсвічування об’ємних букв

Інтер’єрна вивіска з об’ємними буквами для ресторана

 1. Підсвічування за допомогою світлодіодних прожекторів. Зовнішній вид освітлення будь-якої рекламної конструкції.
 2. Внутрішня підсвітка світлодіодами. Серед найпоширеніших прикладів: засвітка лицьовій частині, бортів, торців, інкрустація.
 3. Контражур – підсвічування з задньої частини букви, при якій світло, відбиваючись від стіни, освітлює знак ореолом.

Вибираючи підсвічування, необхідно розуміти, де буде розташована вивіска. Якщо вона знаходиться на фасаді, і ви працюєте в нічний час доби, краще всього використовувати світлові літери.

Вартість, ціна об’ємних літер

Фасадна світлова вивіска ресторана з об’ємними буквамиДуже складно моментально дати вартість замовлення клієнтові, оскільки об’ємні букви, ціна яких вас цікавить, можуть бути абсолютно різними (як видно з усього вищесказаного). На неї впливають такі фактори, як складність роботи (чим заковиристіший шрифт, тим складніше його виготовити), обраний матеріал, а саме його кількість, вид пластику (кольоровий/прозорий акрил, ПВХ, композит), технологія збирання, висота монтажу, терміни і т. д. Для отримання точної вартості найкраще зв’язатися з менеджером рекламного агентства.

Прийнявши рішення замовити об’ємні букви для вашого магазину, ресторану, аграрної фірми, банку в Черкасах, Києві, звертайтеся тільки до виробничих компаній. Тільки вони можуть дати гарантію на матеріал і виконані роботи. Не варто економити на якості, щоб потім не переплатити за ремонт і не втратити своїх клієнтів.

Є питання? Хочете зробити замовлення, дізнатись ціну? Зв’яжіться з нами:

  Ваше ім’я *
  Ваш e-mail *
  Номер телефона
  Повідомлення

  * - поля обов’язкові для заповнення

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Чат с менеджером
  Telegram
  Авторизація
  *
  *
  Реєстрація
  *
  *
  *
  Генерація паролю

   Замовити зворотній дзвінок

   * - поля обов’язкові до заповнення