Виготовлення об’ємних літер: навіщо вони потрібні і де застосовуються?

Фасадна не світлова вивіска для аптеки - рекламні не світлові літери із композитної алюмінієвої панеліЯк ми неодноразово відзначали в наших статтях, зовнішня реклама невід’ємна частина взаємодії власника бізнесу і його потенційних клієнтів. Вона покликана розповідати про бізнес, допомагати вас знайти, а також інформувати про ваше підприємство, товари і послуги пропоновані магазином, банком, рестораном і т.д. Не будемо вдаватися в опис всіх видів візуальних знаків, які входять в категорію «зовнішня реклама», а зупинимося на об’ємних буквах – вид світлової вивіски, що складається з окремих рекламних елементів. Навіщо потрібні ці вироби ми відповіли ще на початку статті описуючи основні функції зовнішньої реклами, тому відразу перейдемо до цікавішого – де можна застосувати об’ємні світлові букви (символи)?

Варіації виготовлення об’ємних літер

З огляду на, що в цій статті ми говоримо саме про об’ємні букви, а не всі різновиди цього рекламного знака, то і виготовлення будемо розглядати тільки їх. Так ось, саме об’ємні рекламні символи можуть використовуватися не тільки в якості світлової фасадної або інтер’єрної вивіски, а й часто зустрічається в якості наземного знака – стели при в’їзді в місто, інформаційного покажчика біля будівлі, брендового елемента на території володінь підприємства.

Дахова установка - світлова вивіска з об’ємними літерами на даху для житлового комплексуЯкщо говорити про зовнішні та інтер’єріні знаки, то тут все зрозуміло – вони служать орієнтиром для перехожих і водіїв, інформуючи їх про те що ви знаходитесь саме в цій будівлі, приміщенні і т.д. Найпомітнішим серед цих варіантів можна назвати дахову установку. Крім інформативної функції, такий знак демонструє вашу заможність і перевагу серед конкурентів. Дахові установки самі по собі дорогий виріб, так ще їх установку може собі дозволити не кожен – ви або власник цієї будівлі, або можете собі дозволити викупити у власника право на таку конструкцію на даху його будинку (погодьтеся, це показник фінансових можливостей підприємства, а значить його успіху).

Тепер повернемося до наземного використання об’ємних літер. Де і як їх застосовувати ми вже коротко розповіли (бажаючі їх замовити самі знають, в якій якості вони принесуть більше користі власнику), розповімо трохи про специфіку їх виготовлення. З огляду на розміри такого виробу, його місце розташування найчастіше ми можемо зустріти або не світлові об’ємні букви, або ж символи з зовнішнім підсвічуванням світлодіодними прожекторами. По-перше, розміщуючи букви в полі досить проблематично вивести джерело живлення для світлодіодів. По-друге, в світлових виробах для лицьовій панелі використовують акрил, а розміри листа цього пластика дозволяють виготовити букву висотою не більше 3 м. Але це не проблема, при правильному дизайні така зовнішня реклама буде чудово привертати увагу в будь-який час доби (благо фари машин служать хорошим альтернативним джерелом світла).

Наземні об’ємні літери і логотип із композита на металевому каркасі для аграрної компанії Agrimatco-Україна
Дахова установка - вивіска з об’ємними буквами на даху будівлі
Наземні об’ємні літери

Це лише мала частина інформації про значення, виготовленні та застосування об’ємних літер в бізнесі. Зацікавилися? Відмінно. Звертайтеся до нас прямо зараз, наш менеджер відповість на всі питання, які у вас виникли раніше, або під час ознайомлення з даним матеріалом. У нас ви можете замовити об’ємні світлові букви в будь-який варіації їх виготовлення. Ми завжди готові допомогти нашому клієнту більш ефективно комунікувати з його споживачем за допомогою зовнішньої реклами.

Є питання? Хочете зробити замовлення, дізнатись ціну? Зв’яжіться з нами:

  Ваше ім’я *
  Ваш e-mail *
  Номер телефона
  Повідомлення

  * - поля обов’язкові для заповнення

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Чат с менеджером
  Telegram
  Авторизація
  *
  *
  Реєстрація
  *
  *
  *
  Генерація паролю

   Замовити зворотній дзвінок

   * - поля обов’язкові до заповнення