Виготовлення об’ємних літер – від дзвінка до монтажу

Виготовлення об’ємних літерВиготовлення об’ємних букв, як і будь-який вид індивідуального виробництва, досить тривалий процес, що вимагає повної віддачі від обох сторін. Для того щоб ваша комунікація з менеджером рекламного агентства була більш ефективною і результативною, ми вирішили в цій статті детально розглянути поетапно процес замовлення всіх видів рекламних символів (плоских, об’ємних, з підсвічуванням і без).

Виготовлення об’ємних літер, символів із пластикаКожне замовлення починається однаково – клієнт звертається в рекламне агентство, бажаючи придбати певний візуальний знак. Звернення може виглядати по-різному: дзвінок, лист, запит на сайті, або відвідування офісу. Сучасні технології дозволяють обговорювати всі нюанси без особистих зустрічей, тим самим заощаджуючи ваш час. При першому контакті, менеджер завжди намагається дізнатися повну інформацію про майбутній виріб: вид, підсвічування, місце застосування, розмір, шрифт, поєднання кольорів, а також чи є у вас готовий макет. Вся ця інформація необхідна для виконання наступних етапів.

Дизайн об’ємних літер

Світлова (з підсвіткою світлодіодами) рекламна вивіска з об’ємними літерамиУточнивши ваші побажання та іншу інформацію, менеджер передає це в дизайнерський відділ. Для вашої зручності (якщо ви сумніваєтеся з вибором виду знака), дизайнер може створити кілька варіантів макетів об’ємних літер. Надавши вам перші варіанти, менеджеру необхідно якомога швидше отримати правки (якщо такі є). Чим швидше замовник визначитися з макетом, а також запропонує свої зміни, тим швидше ми зможемо прорахувати вартість.

На цьому етапі не можна не сказати кілька слів про правильний дизайн. Під цю категорію потрапляють вибрані вами кольори, шрифт і розмір букви. Досвідчений фахівець завжди підкаже вам, який варіант буде більш ефективний саме для вас. Це необхідно для створення грамотної реклами, яка принесе вам бажаний потік клієнтів і прибуток.

Ціна об’ємних літер

Виготовлення об’ємних літер своїми рукамиЗатвердивши з вами макет, менеджер передає його технічному фахівцю для розрахунку вартості об’ємних літер. На ціну впливають такі фактори як матеріали, шрифт (складність роботи), висота і місце монтажу. Для кращого розуміння наведемо кілька прикладів. Чим замислуватіший шрифт, тим більше часу потрібно на виготовлення символу, а значить оплата праці макетника або слюсаря вище. Для великогабаритних виробів (наземних або дахових конструкцій, наприклад) необхідно додатково використовуватися металевий каркас, потрібно більше пластику або металу і т.д., відповідно ціна стає вищою. Монтаж на висоті потребує додаткового обладнання і техніки.

Ціна об’ємних літер – основний критерій вибору для більшості людей. Намагаючись надати максимальну інформацію, ми пропонуємо кілька варіантів вартості. На неї може впливати якість матеріалів, або ж технологія виготовлення. Вибір завжди залишається за вами, але економлячи на якості, ви ризикуєте недоотримати прибуток і переплатити за реконструкцію або ремонт.

Після оголошення ціни, ви можете укласти з рекламним агентством договір на надання послуг зовнішньої реклами. Зазвичай він містить в собі пункт про передоплату в розмірі 70%. Ця сума необхідна для закупівлі матеріалу. Знову ж, чим швидше буде проведена оплата, тим швидше ми приступимо до наступного етапу – виробництва.

Виготовлення об’ємних літер, символів

Виготовлення рекламних об’ємних світлових букв, символів в УкраїніСьогодні існує велика кількість технологій і видів даної зовнішньої реклами. Саме вони впливають на терміни виготовлення товару. Ще один фактор, що впливає на швидкість – наявність власного обладнання: фрезерного верстата, будівельного фену, зварювального апарату і т.д. Роблячи пере замовлення на один з процесів виготовлення (фрезерна різка, наприклад), виробник втрачає дорогоцінний час замовника. До того ж, тільки безпосередній виконавець робіт може дати гарантію на свої послуги. Кому довірити свою рекламу – вирішувати тільки вам.

Виготовивши символи, ми переходимо до наступного етапу. Все частіше він ділитися на два види – монтаж, або відправка перевізником. Сьогодні частина клієнтів вважають за краще замовляти виготовлення у нас, а монтувати своїми силами, або наймаючи підрядників. Це відбувається через територіальну віддаленість. Ми завжди йдемо назустріч таким замовленням, відправляючи товар будь-яким зручним перевізником. При монтажі (Київ, Черкаси, область), бригада наших фахівців виїжджає на об’єкт, попередньо погодивши з вами дату і час (у багатьох торгових центрах такого роду роботи можна виконувати тільки до відкриття, або після закриття).

Вирішили скористатися нашими послугами? Звертайтеся до нас прямо зараз! Зробивши перший крок (дзвінок, лист, сайт, особиста зустріч), ви отримаєте особисту команду фахівців що працює на вас.

Є питання? Хочете зробити замовлення, дізнатись ціну? Зв’яжіться з нами:

  Ваше ім’я *
  Ваш e-mail *
  Номер телефона
  Повідомлення

  * - поля обов’язкові для заповнення

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Чат с менеджером
  Telegram
  Авторизація
  *
  *
  Реєстрація
  *
  *
  *
  Генерація паролю

   Замовити зворотній дзвінок

   * - поля обов’язкові до заповнення