Де замовити, купити світлову вивіску в Черкасах, Києві?

Світловий короб, лайтбокс не стандартної фігурної форми - вивіска магазину товарів для дітей, м. Обухів, Київська областьДійсно, де? Велика розмаїтість рекламних агентств з одного боку дає замовнику можливість вибирати, з іншого ж, від великої кількості очі розбігаються. Ми вирішили трохи допомогти вам з цим питанням. Якщо ви хочете замовити світлову вивіску, або будь-який інший вид зовнішньої реклами, важливо враховувати кілька важливих факторів:

 • Скільки років агентство на ринку виробників зовнішньої реклами?
 • Наявність власної виробничої бази.
 • Яка стратегія формування ціни світлової вивіски?
 • Рівень обслуговування менеджерами.

Отримавши відповідь на ці питання, ви зможете більш зважено прийняти рішення про вибір підрядника з виробництва зовнішньої реклами. Давайте розглянемо, чому ж саме ці фактори говорять про ефективність рекламного агентства.

В першу чергу поговоримо про вік компанії. Як і в житті, будь-яка компанія з віком набирається досвіду, враховує попередні помилки, а також удосконалює своє виробництво. Це означає, що вони виготовляють більш якісну продукцію, а також завжди можуть порадити своїм замовникам той чи інший вид світлової вивіски. Ще одна річ, яка приходить з досвідом – список надійних постачальників матеріалів. Вони знають у кого слід замовити пластик, а у кого світлодіоди, щоб ваша вивіска прослужила вам не один рік.

Наступний пункт в нашому списку – наявність власної виробничої бази. Він впливає як на формування ціни, так і на якість і терміни виготовлення вашого замовлення. Можна подумати, що це не критичний показник, але вдумайтеся, замовляючи візуальні знаки безпосередньо у виробника, ви не переплачуєте посередникам, в першу чергу. Тільки виробник може дати гарантія якості на свій продукт, він упевнений в своїх фахівцях і обладнанні. І, звичайно ж, ви не будете чекати, поки ваш підрядник отримає необхідні запчастини вашого замовлення.

Ціна світлової вивіски – скільки коштує світлова вивіска

Інтер’єрна світлова вивіска, лайтбокс ювелірного магазинаЦей пункт ми не просто так вирішили виділити окремо. Для більшості замовників вирішальним фактором є вартість світлової вивіски, зовнішньої реклами. Всі хочуть замовити дешевше, але ми розвіємо цей міф. Для того, щоб ваша реклама була не тільки ефективною, але і довговічною, необхідно, як мінімум, використовувати якісний матеріал. Це стосується світлодіодів, пластика, металевих профілів і т. Д. Якісний матеріал, на жаль, дешево не коштує, тому якщо ви вибираєте варіант за нижчою вартістю, будьте готові до того, що через короткий проміжок часу вам буде потрібно його ремонтувати, або міняти повністю . У такому випадку, ви або переплатите за реконструкцію виробу, або ж втратите ряд потенційних клієнтів через не презентабельний вигляд вашої зовнішньої реклами.

Крім вартості матеріалів, в ціну світлової вивіски входить зарплата співробітників, а також прибуток підприємства. Дуже рідко можна зустріти підприємця, який погодитися працювати собі в збиток, тому економити вони будуть на вас. Є одна порада, як дійсно можна трохи заощадити на замовленні зовнішньої реклами. Робіть це заздалегідь. Якщо звернутися в рекламне агентство хоча б за кілька тижнів до відкриття, ви отримаєте якісний виріб за прийнятною ціною, адже за швидкість виготовлення так само потрібно доплачувати.

І останній показник в нашому списку – рівень обслуговування. Він трохи переплітається з початком статті про вік підприємства. Багаторічний досвід роботи дозволяє навчити менеджерів не просто приймати дзвінки і продавати візуальні знаки, а й консультувати клієнта з будь-якого питання. Вони можуть надати безкоштовну консультацію щодо вибору світлової вивіски, матеріалами, які можуть використовуватися, а також допоможуть зі створенням дизайну.

Наостанок, хочемо ознайомити вас з деякими фактами про нашу компанію:

Світлова вивіска, лайтбокс аптеки із світлодіодним хрестом

 1. Рекламна група «Фламінго» успішно працює на рекламному ринку з 1996 року.
 2. Наша виробнича база включає в себе власний фрезерний верстат, плоттер для друку та різки плівки, а також виробничу територію, яка дозволяє виготовляти великогабаритні вироби.
 3. Для формування правильної вартості світлових вивісок, ми використовуємо спеціальне програмне забезпечення Bon Sens, розроблене для виробників зовнішньої реклами. Воно дозволяє швидко і точно повідомити вартість замовлення клієнтам.
 4. Наші менеджери постійно проходять навчальні курсу для підвищення свого рівня обслуговування клієнтів.

Замовляйте світлові вивіски, об’ємні літери та інші види зовнішньої реклами у професіоналів. Телефонуйте нам прямо зараз!

Є питання? Хочете зробити замовлення, дізнатись ціну? Зв’яжіться з нами:

  Ваше ім’я *
  Ваш e-mail *
  Номер телефона
  Повідомлення

  * - поля обов’язкові для заповнення

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Чат с менеджером
  Telegram
  Авторизація
  *
  *
  Реєстрація
  *
  *
  *
  Генерація паролю

   Замовити зворотній дзвінок

   * - поля обов’язкові до заповнення