Дизайн вивіски, частина 2. Виготовлення вивісок

Вивіска — конструкція в об’ємному або плоскому виконанні, розташована, як правило, на фасаді будівлі, поряд з входом, яка інформує про організацію або підприємство, що знаходиться усередині будівлі.

Вывески могут быть:

Від того, який дизайн вивіски у Вас – залежить успіх Вашого бізнесу. І це не перебільшення! Від дизайну вивіски залежить, зайдуть до Вас клієнти або пройдуть мимо; чи виділяється Ваша вивіска серед безлічі зовнішньої реклами і багато інших нюансів, які безпосередньо впливають на Ваш загальний прибуток. Говорячи простіше, якщо людину зустрічають по одягу, то Ваш бізнес – по дизайну і грамотному виконанню вивіски!

Виготовлення фасадних світлових вивісок, розробка дизайна

У будь-якому разі, мета вивіски – подобатися тим, хто на неї дивиться, кому вона призначена. Очевидно, що якщо пройти по будь-якій вулиці міста, серед сотень вивісок можна знайти тільки одиниці, які відповідають усім цим вимогам. Як же визначити, що пора міняти вивіску, що вона швидше відлякує, чим притягає клієнтів?

Спершу, рекомендую – для того, що б вивіска працювала на всі сто, перш ніж замовити вивіску, подумайте і дайте відповідь агентству-розробникові на наступні питання:

 1. Хто Ваш потенційний покупець? Соціальний статус, вік, стать, місце проживання, сімейний статус, національність і т. д. До речі, відповівши на це питання, Ви з легкістю визначите, де і кому роздавати майбутню рекламну поліграфію.
 2. Час роботи вивіски? День, ніч, день і ніч. Від цього чинника залежить, чи буде вона звичайною (дешевшою) або все ж треба заплатити дорожче, але замовити світлову вивіску.
 3. Місце розташування вивіски? Для цього Вам треба зробити фото фасаду і зробити приблизні виміри (РА «ФЛАМІНГО» пропонує цю послугу безкоштовно), а так само вказати розташування вивіски (згори, збоку, на колоні і так далі).
 4. Як довго Ви плануєш експлуатувати вивіску? Це так само впливає на вибір матеріалу, відповідно, і на кінцеву вартість.
 5. Хто Ваш сусід? Якщо сусід – це Ваш конкурент, то треба врахувати, що б вивіска була більш у вигідному становищі.
 6. При розробці дизайну вивіски, так само треба врахувати архітектурну особливість, стилістику і технічні показники будівлі або вулиці.

Світлові, світлодіодні вивіски

Фахівці РГ «Фламінго» з легкістю дадуть відповіді на усі поставлені питання. В результаті, виготовлена вивіска відповідатиме усім критеріям і буде привабливою для Ваших потенційних клієнтів.

Завдяки фотомонтажу, виконаному нашими дизайнерами, Ви вже на стадії затвердження макету зможете побачити, як виглядає вивіска на Вашому об’єкті. Для цього досить надати нам вимоги і побажання по вивісці, а так само фото місця її розташування. Таким чином, Ви візуально зможете оцінити усі переваги вивіски, при тому, що вона навіть не знаходиться на етапі виробництва.

Фотомонтаж, дизайн рекламної вивіски

Виготовлення вивісок Київ

Незалежно від того, де Ви замовлятимете дизайн і виготовлення вивіски, ПАМ’ЯТАЙТЕ, що цим повинні займатися фахівці з великим досвідом, які дають гарантію на конструкції, матеріали і несуть повну відповідальність перед міською владою за установку і пост обслуговування!!!

Виготовлення вивісок в Києві і Черкасах, Смілі, Золотоноші, Умані, Каневі, Чигирині та всій Україні – один з головних напрямків роботи групи компаній «Фламінго». Ми виконуємо виготовлення вивісок незалежно від їх складності. Гарантія якості, надійності і сучасного підходу до роботи – ключові особливості роботи компанії «Фламінго».

Є питання? Хочете зробити замовлення, дізнатись ціну? Зв’яжіться з нами:

  Ваше ім’я *
  Ваш e-mail *
  Номер телефона
  Повідомлення

  * - поля обов’язкові для заповнення

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Чат с менеджером
  Telegram
  Авторизація
  *
  *
  Реєстрація
  *
  *
  *
  Генерація паролю

   Замовити зворотній дзвінок

   * - поля обов’язкові до заповнення