Бізнес сувеніри з логотипом компанії на Новий рік для співробітників, партнерів, клієнтів

По телевізору і радіо вже їдуть машини з Кока-Колою, а значить Новий рік зовсім близько. Саме час замислитися над подарунками своїм співробітникам, бізнес партнерам і клієнтам. Це не просто данина традиціям, а спосіб заохотити працівників, зміцнити ділові зв’язки, зберегти важливого клієнта. Залежно від вашого бюджету і цілей ви можете вибрати один з численних варіантів, пропонованих нашим рекламним агентством. Для зручності, ми розділили сувенірну продукцію з логотипом на кілька категорій:

 • невеликі подарунки для проведення новорічних акцій, роздачі покупцям;
 • корпоративні подарунки з логотипом для співробітників, партнерів, постійних клієнтів;
 • vip подарунки з оргскла для кращих співробітників, корпоративних клієнтів.

Подарунки для проведення акцій, заходів, сувеніри для покупців

До цієї категорії ми віднесли вироби, які найчастіше замовляються великими тиражами і роздаються кожному споживачеві ваших товарів або послуг, або ж при проведенні невеликих акцій, націлених на збільшення впізнаваності бренду. Бізнес сувеніри з рекламою у вигляді вашого логотипу, які підійдуть для масової роздачі в період свят це – ручки з логотипом, прапорці та вимпели, подарункові пакети, магніти, значки і т.д. Рекламна функція таких товарів очевидна – всі вони, так чи інакше, використовуються клієнтами, логотип при цьому постійно нагадує їм про вашу організацію. При тому ж постійному використанні, вони не можуть бути непоміченими іншими потенційними клієнтами.

Корпоративні ручки з логотипом компанії на підставці
Вимпел - виготовлення і друк вимпелів
Подарункові пакети із символікою адміністративного района - Новоархангельська районна рада

По відношенню до наших споживачів було б не чесно не згадати деякі мінуси даного типу виробів. В першу чергу, вони не довговічні – в ручках закінчується паста, прапорці, вимпели та інше втрачається і т.д. Другим недоліком слід відзначити той факт, що не всі люди позитивно ставляться до таких рекламних ходів.

Бізнес сувеніри в корпоративному стилі для підлеглих, партнерів

Для того щоб привітати своїх співробітників або партнерів по бізнесу, вам буде потрібно щось вагоміше, ніж ручка з логотипом. Тут потрібно щось більш пам’ятне, таке, щоб функціонувало тривалий період часу. Виходячи їх цих критеріїв, в цю категорію ми внесли такі бізнес сувеніри – чашки з логотипом, блокноти і щоденники, флешки, брелоки, новорічні кулі і т.д. Це більш дорогі товари, але період їх експлуатації, а значить реклами вашої фірми значно довший. Наприклад, щоденником ваш партнер може користуватися мінімум рік, а то й довше, а період використання чашки визначається тільки акуратністю її використання.

Нанесення логотипа, друк на чашках
Друк блокнотів, нанесення логотипа
Корпоративний брелок з логотипом компанії

Ця категорія також має недолік. З року в рік бізнесмени, власники бізнесу підносять один одному такі презенти на Новий рік. Відмінна традиція, але у багатьох з них вже зібрався цілий сервіз з ваших чашок, а щоденники валяються в тумбочці столу за непотрібністю, поруч з ручками.

Подарунки для VIP клієнтів, кращих співробітників, виняткових партнерів

Працюючи на рекламному ринку понад двадцять років, ми не раз задавалися питанням, чим же здивувати наших кращих клієнтів, партнерів, співробітників напередодні Нового року. В один з моментів прийшла ідея привітати їх за допомогою виробів з акрилу. Вони оригінальні, не приїлися, відмінно передають вдячність, яку ми відчуваємо до цих людей. Згодом кількість виробів росло, і зараз ми пропонуємо вам ознайомитися з цим списком:

Виготовлення ногородних кубків, статуеток, медалей із акрила / пластика в Україні
Іміджева подарункова статуетка з логотипом
Настінний годинник для малювання крейдою - грифельний годинник
Настільний календар із пластика, акрила, оргскла
Інтер’єрний світильник із акрила Soll - Листва
Акрилайт - світлова вивіска із прозорого акрила на вхідну дверь магазину

Єдині недоліки, які ми знайшли в таких презентах – висока ціна, в порівнянні з іншими категоріями, а також термін виготовлення (нічого надприродного, просто враховуючи, що кожен такий виріб ручної роботи, замовлення слід робити заздалегідь).

Дана класифікація приведена тільки для зручності читача, не варто розглядати її як керівництво до використання тих чи інших корпоративних подарунків.

Перед вами короткий перелік виробів запропонованих нашою фірмою. Більш детальну інформацію про наші можливості ви можете отримати, надіславши запит менеджеру через сайт, або зв’язавшись з нами по телефону, поштою. Час до Нового року пролетить непомітно. Подбайте про подарунки заздалегідь, телефонуйте нам прямо зараз!

Є питання? Хочете зробити замовлення, дізнатись ціну? Зв’яжіться з нами:

  Ваше ім’я *
  Ваш e-mail *
  Номер телефона
  Повідомлення

  * - поля обов’язкові для заповнення

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Чат с менеджером
  Telegram
  Авторизація
  *
  *
  Реєстрація
  *
  *
  *
  Генерація паролю

   Замовити зворотній дзвінок

   * - поля обов’язкові до заповнення