Оригінальні кубки з акрилу для Raccoon LLC: Відзначте своїх працівників іменними нагородами!

У нашій професійній і креативній майстерні в РГ Фламінго ми завжди пишаємося, що можемо задовольнити потреби найвимогливіших клієнтів. І цього разу ми раді поділитися нашим новим захопливим проєктом – оригінальним замовленням від компанії Raccoon LLC з мальовничого міста Вінниця.

Це замовлення відображає внутрішню сутність та енергію замовника, а також виражає щиру подяку за важливу роботу їх співробітників. Команда Raccoon LLC вибрала нашу компанію для створення 6 кубків з акрилу, які мають виконувати роль важливих символів досягнень та мотивації для їхніх працівників.

Замовити диплом для нагородження
Кубки з акрилу для нагородження працівників

Шість кубків, замовлених компанією, мали особливий дизайн. Кожен кубок був розміром 185х200х60 мм і виготовлений з прозорого акрилу товщиною 6 мм. Однак, особливість полягала не лише в матеріалах, але і в деталях. Підставка кубків була виготовлена з чорного штучного каменю, що додавало витонченості та елегантності. Зображення, нанесене на кожен кубок за допомогою УФ друку, було чудовою роботою майстрів. На кожному кубку було зображено яскравого єнота, символізуючи енергію та настрій. Поряд із зображенням виводилися слова “Happy sprint”, ім’я кожного працівника, а також додавалася вдячність “Thank you for your hard work”.

Диплом з пластику для нагородження працівників
Кубки, дипломи з пластику на замовлення

Наша команда в РГ Фламінго вдячна за довіру, надану нам Raccoon LLC, та готова досягти високих стандартів, які вони очікують від нас. Ми впевнені, що кожен кубок стане почесною нагородою та стимулом для працівників Raccoon LLC у їхньому подальшому професійному розвитку.

Нехай це замовлення буде лише початком нашої взаємовигідної співпраці. Ми готові задовольнити будь-які ваші потреби у створенні бізнес-сувенірів та нагород, що будуть відображати вашу унікальність та статус вашого бренду.

Купити оригінальні нагороди
Оригінальні нагороди для співробітників

Але це ще не все! У РГ Фламінго ми завжди на крок попереду, тому що ми розуміємо важливість бізнес-сувенірів та нагород для мотивації працівників. Тому, окрім унікальних кубків, ми також пропонуємо широкий асортимент дипломів з пластику, які можуть стати чудовим доповненням до ваших бізнес-подій та заохочувальних програм. Незалежно від того, чи ви шукаєте щось класичне, чи ексклюзивне, ми готові задовольнити всі ваші потреби.

Таким чином, якщо ви також маєте прагнення надати своїм працівникам щось особливе, що вони запам’ятають назавжди, звертайтеся до нас у РГ Фламінго. Наша команда завжди готова втілити ваші ідеї в реальність та зробити кожен проєкт неповторним!

Нехай ваш бізнес процвітає, а ваші працівники завжди мають наочні докази своїх досягнень!

Є питання? Хочете зробити замовлення, дізнатись ціну? Зв’яжіться з нами:

  Ваше ім’я *
  Ваш e-mail *
  Номер телефона
  Повідомлення

  * - поля обов’язкові для заповнення

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Чат с менеджером
  Telegram
  Авторизація
  *
  *
  Реєстрація
  *
  *
  *
  Генерація паролю

   Замовити зворотній дзвінок

   * - поля обов’язкові до заповнення