Світлова вивіска на фризі у вигляді світлових об’ємних букв в селищі Глеваха

У травні цього року до нас звернувся підприємець із селища міського типу Глеваха, Київської області, який планував оформлення вхідної групи. На цьому етапі наші фахівці дали йому поради з виготовлення каркаса, для подальшої обшивки алюмінієво-композитними панелями (АКП). По закінченню підготовчих робіт, замовник звернувся до нас за виготовленням світлового знака на фризі. Для початку, наш фахівець виїхав на об’єкт, щоб зробити виміри майбутнього фриза. Наш дизайнер створив для замовника макет, а також фотомонтаж, для того, що він міг відразу побачити, як буде виглядати виріб в денний і нічний час. Давайте поетапно розглянемо роботи, які були проведені для виконання замовлення.

Світлова вивіска магазина на фризі з об’ємними світловими літерами

Згідно дизайн-проекту, фриз з відбортовкою виготовлявся з кольорового АКП (Ecobond green Ral 6024). Ще на виробництві, на одній з частин фризу було вирізано слово «Маркет», для створення напису за технологією «букви на проріз». Під композит, на вирізані букви був наклеєний молочний акрил, товщиною 3 мм, а за ним коробка з ПВХ, яка повинна закривати світлодіоди.

Після того, як фриз був змонтований, ми приступили до об’ємних букв з внутрішньою підсвіткою. З нашого досвіду, замовником був обраний правильний варіант шрифту, за яким виготовлялася назва магазину «Smart». Даний шрифт легко читається, при цьому виглядає досить привабливо. Для виготовлення лицьовій панелі, ми використовували молочний акрил, на який нанесли плівку, що просвічує Orakal, серії 8500 червоного кольору. Борти вивіски були виготовлені в білому кольорі. Як і в попередньому випадку, для підсвічування використовувалися світлодіодні модулі. Крім букв на проріз і об’ємних світлових букв, для декорування фриза використовувалася червона смуга по всій довжині, товщиною 40 мм, для якої використовувався Oracal 751 серії.

Всі роботи були виконані нами в строк і здані замовнику. Спасибі нашому замовнику за плідну та цікаву співпрацю. Бажаємо йому успішної діяльності і сподіваємося на продовження співпраці в майбутньому.

Є питання? Хочете зробити замовлення, дізнатись ціну? Зв’яжіться з нами:

  Ваше ім’я *
  Ваш e-mail *
  Номер телефона
  Повідомлення

  * - поля обов’язкові для заповнення

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Чат с менеджером
  Telegram
  Авторизація
  *
  *
  Реєстрація
  *
  *
  *
  Генерація паролю

   Замовити зворотній дзвінок

   * - поля обов’язкові до заповнення