Ребрендинг зовнішньої реклами для постійного клієнта – магазин електротоварів «Пан Електрик», м. Черкаси

З часом навіть найбільш успішний бізнес потребує «перезавантаження». Вона може виражатися в оновленні багатьох напрямків, одне з яких зовнішня реклама. Сьогодні ми хочемо поділитися з вами нашим проектом по заміні зовнішньої світлової вивіски нашого постійного клієнта магазину «Пан Електрик» в Черкасах.

Виготовлення світлової вивіски, лайтбокса з динамічним логотипом для магазина електротоварів
Світлова вивіска, лайтбокс для магазина електротоварів

До цього в якості ідентифікаційного знаку над вхідною групою був фриз, брендований аплікацією самоклеючою плівкою. Згодом зображення вигоріло, тому було вирішено замінити його на світлову вивіску. Наш дизайнер розробив макети двох лайтбоксів, розміром 2600х850х130 мм і 850х850х130 мм. Перший монтувався з боку вулиці Надпільна, другий збоку, над входом. Парна конструкція дозволяє охопити більшу аудиторію, як пішоходів, так і водіїв. Яскравість і помітність, які надає вивісці внутрішнє підсвічування робить її більш ефективною, ніж аналог без використання світлодіодів. Для посилення ефекту, на більшому лайтбоксі логотип підсвічується в динаміці.

Задумалися про ребрендинг свого магазину? Ми вам з цим допоможемо! З вас дзвінок, з нас яскравий дизайн, професійна консультація і якісна зовнішня реклама! Виготовляємо світлові вивіски, об’ємні літери та інші види зовнішньої реклами в Черкасах.

Є питання? Хочете зробити замовлення, дізнатись ціну? Зв’яжіться з нами:

  Ваше ім’я *
  Ваш e-mail *
  Номер телефона
  Повідомлення

  * - поля обов’язкові для заповнення

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Чат с менеджером
  Telegram
  Авторизація
  *
  *
  Реєстрація
  *
  *
  *
  Генерація паролю

   Замовити зворотній дзвінок

   * - поля обов’язкові до заповнення