Розробка дизайну, виготовлення і монтаж вивіски з об’ємними літерами для магазину жіночої білизни

Здорово спостерігати за тим, як замовлення з першого звернення, перетворюється в красиву, оригінальну вивіску. Особливо приємно, коли в замовленні молодий спеціаліст може проявити свій талант і отримати нові навички. Так було і з нашим недавнім замовленням. У Черкасах, в торговому центрі «Plazma», відкривається новий магазин жіночої білизни.

Замовник звернувся до нас за виготовленням світлової вивіски над входом, а також інтер’єрної вивіски. Але першочерговим було розробити логотип магазину з нуля. Це перша така робота нашого молодого дизайнера Даші Жук, яка впоралася з роботою на всі 100%. Логотип виглядає елегантно, як і продукція, яку пропонує салон, і, що немало важливо, він точно передає напрям роботи магазину. Замовник залишився задоволений результатом, і ми приступили до розробки безпосередньо зовнішньої реклами.

А тепер трохи розповімо про самі вивіски. Над входом в магазин, тепер зустрічає клієнтів вивіска з світлових об’ємних букв, для них був обраний стиль підсвічування лицьовій панелі. Сам логотип відрізняється від напису. Для його виготовлення було обране підсвічування торців, щоб зробити акцент саме на цій деталі.

Світлова вивіска на фризі з об’ємними буквами - магазин жіночої білизни

Всередині, в інтер’єрі магазину, також було вирішено розмістити вивіску. Вона була виконана у вигляді плоскорельефа. Він був виконаний з акрилу, що тонувався кольоровою плівкою.

Інтер’єрна вивіска в магазині жіночої білизни - плоскі літери і символи із акрила

Роботи здані, магазин ось-ось відкриється, так що бажаємо нашому замовнику відмінного старту і сподіваємося на подальшу плідну співпрацю.

Є питання? Хочете зробити замовлення, дізнатись ціну? Зв’яжіться з нами:

  Ваше ім’я *
  Ваш e-mail *
  Номер телефона
  Повідомлення

  * - поля обов’язкові для заповнення

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Чат с менеджером
  Telegram
  Авторизація
  *
  *
  Реєстрація
  *
  *
  *
  Генерація паролю

   Замовити зворотній дзвінок

   * - поля обов’язкові до заповнення