Виготовлення світлової вивіски (лайтбокса – світлового короба) на опорі для автосалона Auto Arena в Києві

До нас недавно звернулися з Києва, із замовленням з виготовлення світлової вивіски на опорі у вигляді лайтбоксу для автосалону “AUTO ARENA”. Це – односторонній світловий короб на опорі, який буде розташовуватися біля траси. Якщо зазвичай такі вивіски використовують на фасаді будівлі, чи в інтер’єрі, то наші замовники знайшли їй більш оригінальне застосування – покажчик на опорі.

З огляду на особливості застосування візуального знака, для лицьової частини використовували полікарбонат молочний, який тонований плівкою оракал серії 8500 № 68 і серії 641 № 70. Борта виробу тоновані плівкою оракал серії 641 №10 і №68. Лайтбокс відноситься до зовнішньої реклами з внутрішньою підсвіткою, для досягнення кращої яскравості і зменшення енерговитрат, ми використовували світлодіодні модулі.

Лайтбокс, світловий короб на опорі - вивіска автосалона

Світловий короб – один з найбільш розповсюджених і популярних видів зовнішньої світлової реклами, і в той же час самий економний, оскільки його виготовлення вимагає меншої кількості матеріалів і він легший у виготовленні. Простота конструкції, надійність, швидке виготовлення, висока яскравість, всі ці характеристики є основними плюсами такого світлового короба.

За своєю формою лайтбокси бувають: плоскі, круглі, а також квадратні, в залежності від побажання замовника. Розмір лайтбоксу має велике значення. Якщо ви встановлюєте такий покажчик на даху, або уздовж траси, його має бути видно з великої відстані. Звичайно, чим складніший і більший за розміром лайтбокс, тим вища вартість його виготовлення.

Світлова вивіска для автосалона на металевій опорі

Ми, дуже раді, що автосалон AUTO ARENA звернувся до нас.

Звертайтеся, ми завжди будемо раді Вам допомогти!

Є питання? Хочете зробити замовлення, дізнатись ціну? Зв’яжіться з нами:

  Ваше ім’я *
  Ваш e-mail *
  Номер телефона
  Повідомлення

  * - поля обов’язкові для заповнення

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Чат с менеджером
  Telegram
  Авторизація
  *
  *
  Реєстрація
  *
  *
  *
  Генерація паролю

   Замовити зворотній дзвінок

   * - поля обов’язкові до заповнення