Виготовлення системи візуального орієнтування, навігації для автосалону: рекламні стели, інформаційний стенд

5 вересня 2015 виконано роботи з виготовлення та встановлення системи візуального орієнтування, навігації для автосалону DasWeltAuto в м.Київ. В рамках проекту виготовлені рекламно-інформаційні стели двох типорозмірів, великогабаритний інформаційний стенд, флагштоки з прапорами, покажчики з двосторонніми банерами і оформлена фотозона.

Система візуального орієнтування навігації автосалона

Особливістю проекту є те, що конструктивне рішення вищеперелічених виробів було виконано фахівцями технічного відділу нашої компанії для київської організації на підставі фотоматеріалу подібного оформлення автосалону в країнах ЄС.

Рекламні стели, пілони двох типорозмірів 1000х2448х70 мм і 1063х4520х280 мм виконані з алюмінієвих композитних панелей білого кольору, інформація вигляді букв «на проріз» з кольорового акрилу і акрилу «день – ніч» (вдень колір чорний, ввечері при включення підсвічування – сірий). Частина інформаційних написів на стелах виконані з ск плівки ОРАКАЛ серії 751, яка відрізняється високою стійкістю до умов зовнішнього середовища, що подовжує гарантійний термін її експлуатації до 7 років. Підсвічування рекламних конструкцій – внутрішня світлодіодна. Додатково були виконані всі необхідні розрахунки конструкцій на стійкість за вітрових і снігових навантажень.

Рекламна інформаційна стела, пілон автосалона

Інформаційний пілон автосалона

Рекламний, інформаційний стенд розміром 4090х4044х250 мм виконаний з алюмінієвих композитних панелей з каркасом з профільної труби. Лицьова панель – банер (сольвентний друк), кріплення банера – пластикові затяжники. Місця кріплення приховані спеціальними декоративними профілями (фрезерування алюмінієвих композитних панелей).

Інформаційний стенд автосалона

Вказівники з розміром інформаційної площини 3000х1000 мм – це несуча конструкція з труби 60х60 мм + повнокольоровий двосторонній друк на банері. Кріплення до каркаса – шнурівка.

Вказівники - банер на шнуровці

Флагштоки висотою 8000 мм в кількості 3 штук являють собою щогли зі скловолокна в конструктиві «Стандарт». Застосовується анкерна основа кріплення, шнур і кнехт для кріплення прапора і верхівка флагштока, яка провертається. Друк прапора – сублимація з одностороннім друком на тканині прапора.

Установка прапорів на флагшток

Фотозона предназначена для фотографирования демонстрационных образцов автомобилей иимеет легкосъемную конструкцию из баннерной ткани. Графика – аппликация ск пленкой ОРАКАЛ.

Є питання? Хочете зробити замовлення, дізнатись ціну? Зв’яжіться з нами:

  Ваше ім’я *
  Ваш e-mail *
  Номер телефона
  Повідомлення

  * - поля обов’язкові для заповнення

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Чат с менеджером
  Telegram
  Авторизація
  *
  *
  Реєстрація
  *
  *
  *
  Генерація паролю

   Замовити зворотній дзвінок

   * - поля обов’язкові до заповнення