Інформаційний стенд в профілі з плоскорельєфними символами з національною символікою для школи

Доброго дня,
Сьогодні ми хочемо розповісти вам про одне з недавніх замовлень, яке виконала наша фірма. Зазвичай в освітні заклади – школах, ВНЗ, коледжах або дитсадках, всередині будівлі розміщується стенд з національною символікою, а також гімном України. Саме з таким замовленням до нас звернулася школа одного з районів Черкаської області. Відмінною рисою цього стенду стали плоскорел’єфні букви і символи, які прикрасили поверхню стенду. Нижче ми докладно розповімо про конструкцію цього виробу.

Інформаційний стенд для школи

Розмір самого інформаційного стенду 2х1,2 м. Для лицьовій панелі використовували пластик ПВХ 5 мм, зверху нанесли повнокольорове зображення. З боків стенду проходить профіль Р2 золотого кольору. Написи «Державний ГЕРБ», «Державний ГІМН» та «Державний ПРАПОР» виконані з кольорового акрилу червоного кольору (22013). Окремо варто розглянути герб. Він також виконаний, як об’ємний елемент. Знизу йде об’ємна основа, товщиною 2 см, яку тонували плівкою, а зверху приклеєний сам герб з золотого акрилу, ободок також виконаний з золотого акрилу.

Плоска фігурна вивіска, яка буде розташовуватися над стендом, виготовлена довжиною 2,23 м і висотою 0,27 м. Вивіска має форму стрічки. В якості основи тут також використовувався ПВХ тонований плівкою. Напис «ДЕРЖАВНІ СИМВОЛИ УКРАЇНИ» виконані у вигляді плоскорельєфа з кольорового акрилу жовтого кольору (21003).

Інформаційний стенд в профілі для учбового закладу

Сподіваємося, що такий настінний стенд стане прикрасою шкільного коридору, і буде гідно оцінений школярами по поверненню з канікул.

Є питання? Хочете зробити замовлення, дізнатись ціну? Зв’яжіться з нами:

  Ваше ім’я *
  Ваш e-mail *
  Номер телефона
  Повідомлення

  * - поля обов’язкові для заповнення

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Чат с менеджером
  Telegram
  Авторизація
  *
  *
  Реєстрація
  *
  *
  *
  Генерація паролю

   Замовити зворотній дзвінок

   * - поля обов’язкові до заповнення