Виготовлення об’ємних світлових букв для нашого постійного клієнта – Миронівської Птахофабрики

Завершення минулого року принесло нам ще один проект від постійного клієнта – Миронівської Птахофабрики. Ми вже не перший рік співпрацюємо з цією організацією, виконуючи для них замовлення з виготовлення зовнішньої реклами, поліграфії, широкоформатного друку, а також сувенірної продукції. На цей раз наша рекламна група взялася за виготовлення об’ємних світлових букв для фасаду будівлі в Києві. За традицією, розповімо трохи про сам процес виготовлення.

Загальний розмір готового виробу – 21,96х1,1 м, з них, розмір логотипу (розміщеного спочатку конструкції) – 1050х1100 мм, висота інших букв – 700 мм. Логічно, що для знака з такими габаритами необхідний каркас, що забезпечує надійність, стійкість і довговічність зовнішньої реклами. Для його виготовлення використовували металеву профільну трубу (20х20 мм). Конструкція, потім була покрита ґрунтом і фарбою під колір фасаду.

Виготовлення об’ємних літер для птахофабрики
Виготовлення об’ємних літер для птахофабрики
Виготовлення об’ємних літер для птахофабрики
Виготовлення об’ємних літер для птахофабрики

Далі переходимо до самих світлових букв. Для лицьової частини використовувався кольоровий акрил синього кольору. Даний матеріал добре пропускає світло, що пояснює його популярність при виготовленні світних вивісок. Борт букв (120 мм) і задня частина були виконані з пластика ПВХ, борт додатково тонувати самоклеючою плівкою Oracal 641 серії. Для вибору світлодіодів (за допомогою яких здійснюється підсвічування знака) ми враховували висоту борту, і також розмір букв – це важливо для правильного та рівномірного засвічення виробу.

Ми вдячні Миронівської Птахофабриці за багаторічну співпрацю! Окрему подяку хочеться висловити нашим співробітникам – слюсарям, монтажникам, макетників, дизайнеру і менеджеру, які брали участь в реалізації даного проекту. З нетерпінням чекаємо нових проектів в цьому році!

Є питання? Хочете зробити замовлення, дізнатись ціну? Зв’яжіться з нами:

  Ваше ім’я *
  Ваш e-mail *
  Номер телефона
  Повідомлення

  * - поля обов’язкові для заповнення

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Чат с менеджером
  Telegram
  Авторизація
  *
  *
  Реєстрація
  *
  *
  *
  Генерація паролю

   Замовити зворотній дзвінок

   * - поля обов’язкові до заповнення