Виготовлення та монтаж наземних об’ємних букв на металевому каркасі для аграрної компанії Agrimatco

Візуальні знаки, будь то вивіски, стели, або об’ємні букви, можуть виконувати безліч функцій – інформаційну, навігаційну або рекламну. Вибираючи зовнішню рекламу для останньої, замовник може переслідувати дві мети – впізнаваність бренду, або популяризація товару або послуги. У замовленні, про яке йтиметься сьогодні, наш постійний клієнт «Агріматко-Україна», задіяв об’ємні букви, щоб зробити свою фірму ще більш впізнаваною. Зараз ми розглянемо не просто об’ємні несвітлові букви, а велику наземну конструкцію біля поля на трасі у вигляді об’ємних символів.

Вся конструкція з логотипу і назви фірми виготовлена в розмірі 3125х9930 мм. Вражаючі розміри, які помітні з великої відстані. Але такий гігант вимагає виготовлення міцного і надійного скелета – внутрішнього і зовнішнього каркаса. Для внутрішнього каркаса букв ми використовували сталеву трубу, товщиною 25 мм, для зовнішнього знадобилася труба трохи товща, ми використали 30 мм. Але і це ще не все. Для надання конструкції стійкості, були задіяні розтяжки з термообробленого оцинкованого дроту.

Виготовлення об’ємних літер із композиту, алюмінієвої композитної панелі
Монтаж об’ємних букв на металевий каркас

Що ж, основу розглянули, можна переходити безпосередньо до наших букв і логотипу. Об’ємні несвітлові букви повністю виготовлені з білого композиту. Розмір напису «Agrimatco» 1500х7450 м. Висота верхньої точки відносно землі – 2000 мм, максимальна висота від землі до букви – 880 мм, мінімальна (на букві g) – 500 мм. Конструкція була забетонована в землю на глибину 500 мм.

Виготовлення об’ємного логотипа компанії

Об’ємний логотип виконаний у вигляді глобуса (2000х2000 мм), і також виготовлений з білого композиту. Зображення меридіан нанесено за допомогою аплікації, а зелений листочок зроблений з зеленого АКП, на який також нанесена аплікація плівкою. Під глобусом знаходиться назва фірми. Вона зроблено у вигляді плашки з білого композиту (2500х535х25 мм), з текстом з аплікації с/к плівкою.

Логотип і об’ємні букви для аграрної компанії
Логотип і об’ємні рекламні літери в полі для аграрної компанії

Це не перша наша робота з виготовлення наземної конструкції у вигляді об’ємних букв в полі. Завжди приємно подорожувати по Україні і бачити ось такі наші роботи. Тепер їх стало на одну більше. Спасибі нашому клієнту за надану довіру, чекаємо нові дивовижні замовлення. Окрема подяка нашим фахівцям за проведену колосальну роботу над замовленням.

Є питання? Хочете зробити замовлення, дізнатись ціну? Зв’яжіться з нами:

  Ваше ім’я *
  Ваш e-mail *
  Номер телефона
  Повідомлення

  * - поля обов’язкові для заповнення

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Чат с менеджером
  Telegram
  Авторизація
  *
  *
  Реєстрація
  *
  *
  *
  Генерація паролю

   Замовити зворотній дзвінок

   * - поля обов’язкові до заповнення