Виготовлення інтер’єрної світлової вивіски, лайтбокса у вигляді логотипа для офіса IT-компанії

Серед різноманітних видів візуальних знаків, що застосовуються в зовнішній рекламі, деякі можуть також стати елементом декору офісу, або торгового залу. Прекрасний варіант використання одного з видів світлових вивісок, а саме лайтбоксу, в інтер’єрі демонструє наш новий замовник – IT компанія з Черкас «Everlabs».

Замовлення полягало у виготовленні лайтбокса в формі логотипа замовника, розміром 1200х1060х130 мм. Від нас вимагалося виготовити виріб за вимогами клієнта, а компанія вже самостійно встановила його у себе в офісі. А тепер трохи про особливості даної світлової вивіски. У цьому візуальному знаку підсвічування здійснювалася за допомогою світлодіодних модулів з теплим відтінком. Найчастіше, для зовнішньої реклами використовують діоди з нейтральною температурою свічення, але для оформлення офісу, теплий відтінок також стане відмінним вибором.

Світловий об’ємний логотип із акрила, оргскла
Виготовлення світлового логотипа із пластика

Лайтбокс у вигляді куба, крім теплого засвічення, має ще одну особливість – у нього підсвічена не тільки лицьова сторона виробу, але і борти. Не те, щоб це було дуже рідкісне явище, але більшість клієнтів вибирають підсвічування тільки з однієї (лицьовій) сторони. Вся вивіска виготовлена з молочного акрилу, що в поєднанні зі світлодіодами створює приємне м’яке світло. Для виділення граней куба, кілька частин логотипу були затоновані світлорозсіювальною плівкою 8500 серії, кольору срібло.

Інтер’єрна світлова вивіска, лайтбокс у вигляді логотипа для офіса it-компанії

Спасибі IT компанії «Everlabs» за таке цікаве замовлення. Бажаємо успіху в бізнесі, і сподіваємося на подальшу плідну співпрацю.

Є питання? Хочете зробити замовлення, дізнатись ціну? Зв’яжіться з нами:

  Ваше ім’я *
  Ваш e-mail *
  Номер телефона
  Повідомлення

  * - поля обов’язкові для заповнення

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Чат с менеджером
  Telegram
  Авторизація
  *
  *
  Реєстрація
  *
  *
  *
  Генерація паролю

   Замовити зворотній дзвінок

   * - поля обов’язкові до заповнення