Для покращення якості наших послуг, просимо пройти не велике опитування.

Виготовлення та монтаж світлової вивіски, лайтбоксу з клік-системою для ювелірного магазину в Києві

Зовнішня вивіска з підсвіченням, лайтбокс клік-система зі змінною інформацією для ювелірного магазинуКолись, в 2016 році, нашому постійному замовнику ювелірному магазину Камея, ми виготовляли фасадну вивіску у вигляді не світлового об’ємного планшета з алюмінієвої композитної панелі (АКП), з плоскими врізними і накладними символами, які підсвічували зсередини світлодіодами. І ось в цьому році, від них же надійшло замовлення на виготовлення і монтаж додаткових лайтбоксів з клік-системою біля входу в магазин.

При замовленні даної зовнішньої реклами, у замовника були свої побажання, щодо деяких моментів виготовлення лайтбоксів. На перший погляд, це звичайні світлові вивіски, лицьова панель яких виготовлена з молочного акрилу, а задня панель – з композиту (АКП). Але у неї є кілька відмінних характеристик:

  1. Вивіски були виготовлені за допомогою пластин Click (клік система), що дозволяє змінювати зображення на вивісці без особливих проблем.
  2. Поверх молочного акрилу був встановлений литий полікарбонат, товщиною 2 мм. Завдяки своїй міцності, цей матеріал став відмінним захисним екраном для лайтбоксів.
  3. Для захисту вивісок, крім захисних екранів, були встановлені додаткові кріплення для профілю – антивандальна система.

Оформлення фасаду ювелірного магазину - вивіска з підсвіткою для магазина ювелірних виробівПри виборі вивіски з підсвіченням, ви можете експериментувати не тільки з захистом від вандалів і методом зміни зображення. Існує безліч варіантів комбінацій різних типів знаків, підсвічування і розташування об’єктів зовнішньої реклами. Вони дають можливість вибрати найбільш підходящий для вас варіант. Наш замовник тому доказ – 2 роки тому він замовив світлову вивіску з накладними елементами і символами на проріз, а в цьому вже лайтбокс. Експериментуйте, щоб зрозуміти, яка зовнішня реклама привертає до вас більше уваги.

З нетерпінням чекаємо нові цікаві замовлення від наших постійних клієнтів, а також нових друзів і замовників.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(5 голосов, в среднем: 5 из 5)

Є питання? Хочете зробити замовлення, дізнатись ціну? Зв’яжіться з нами:

Ваше ім’я *
Ваш e-mail *
Номер телефона
Повідомлення

* - поля обов’язкові для заповнення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Замовити зворотній дзвінок

* - поля обов’язкові до заповнення