Зовнішня реклама, як обличчя вашого бізнесу. Виготовлення та монтаж світлової вивіски для косметологічного салону

Об’ємні світлові літери - вивіска на фризі для косметологічного салона АлірПершою зустрічаючи вашого клієнта, розповідаючи перехожим про вас, працюючи цілодобово без відпустки і вихідних – світлова вивіска над входом, безумовно, є обличчям вашого бізнесу. Для того, щоб вона була привабливою і ефективно виконувала свої функції, важливо правильно підібрати виконавця. Дуже приємно, що для косметологічного центру Алір, таким фахівцем стали саме ми. Наш постійний замовник звернувся до нас з проханням розробити макет і виготовити для них зовнішню вивіску на фризі, а також логотип організації, який розміщується всередині приміщення.

При виготовленні світлової вивіски для фризу ми використовували алюмінієві композитні панелі кольору срібло. Загальна довжина фризу – 6450 мм. З боків основи розміщені логотипи салону (AL), виконані аплікацією самоклеючою плівкою сірого кольору. Ідентифікаційна складова знаку, що вказує яка організація знаходиться перед нами, також виконана у вигляді аплікації напису «косметологічний центр». Основна вивіска, що несе в собі назву «Алір», виготовлена у вигляді світлових об’ємних букв.

Інтер’єрна вивіска в формі логотипа із акрилаЛоготип в інтер’єрі служить не тільки декорацією і прикрасою приміщення, але ще і підкреслює ваш бренд. Для нашого косметологічного центру ми виготовили плоский логотип по системі «сендвіч». Верхня кольорова частина логотипу розміщена на підкладці з прозорого оргскла.

Ще одна робота в нашій скарбничці готова і здана замовникові. Дякуємо косметологічному центру «Алір» за надану довіру. Окрема подяка нашій команді: менеджеру, дизайнеру, технічному фахівцеві, оформлювачам і монтажника!

Є питання? Хочете зробити замовлення, дізнатись ціну? Зв’яжіться з нами:

  Ваше ім’я *
  Ваш e-mail *
  Номер телефона
  Повідомлення

  * - поля обов’язкові для заповнення

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Чат с менеджером
  Telegram
  Авторизація
  *
  *
  Реєстрація
  *
  *
  *
  Генерація паролю

   Замовити зворотній дзвінок

   * - поля обов’язкові до заповнення