Адресні таблички для перейменованих вулиць Черкас та області

По всій країні активно перейменовують різні вулиці у зв’язку з набуттям чинності закону про «Декомунізацію». У зв’язку з цим ми вирішили допомогти з правильним вибором адресної таблички для вашого будинку або офісу.

На сайті міської адміністрації міста Черкаси є точний перелік розмірів адресних табличок, їх кольорів і матеріалів з яких варто виготовляти будинкові знаки. Нижче наведені основні критерії, яким повинні відповідати будинкові знаки нашого міста.

Адресна табличка в Черкасах

Будинковий знак в Черкасах

Перш за все, міська адміністрація поставила точні критерії щодо матеріалу, який необхідно використовувати. Є три варіанти виконання таких табличок:

 • оцинковка + повнокольоровий друк с/к плівкою 751 серії;
 • алюмінієві композитні панелі (АКП) 3 мм + повнокольоровий друк с/к плівки 751 серії;
 • акриловий короб з внутрішнім підсвіченням.

Також у цьому документі вказані точні розміри будинкових знаків в залежності від довжини назви вулиць. Розмір такої таблички може різнитися від 530 * 200 мм, до 1025 * 200 мм. Для табличок з позначенням номера будинку також є певні розміри залежно від кількості цифр на ній – від 200 * 200 мм, до 300 * 300 мм.

Що стосується самого зображення, то там є чітка вказівка щодо кольору, шрифту і розміщення герба міста. Кольорова гамма адресних табличок повинна бути у вигляді сполучення білого і темно-коричневого кольорів. Герб міста розміщується на лівій частині таблички, а шрифт напису рекомендують використовувати «Narbut».

Стандартний макет адресної таблички в Черкасах

Таким чином, у нас є готовий макет для адресної таблички що відповідає міським стандартам. Ви можете замовити домовик знак у наших фахівців, зв’язавшись з нашим офісом, або відправивши нам листа.

Є питання? Хочете зробити замовлення, дізнатись ціну? Зв’яжіться з нами:

  Ваше ім’я *
  Ваш e-mail *
  Номер телефона
  Повідомлення

  * - поля обов’язкові для заповнення

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Чат с менеджером
  Telegram
  Авторизація
  *
  *
  Реєстрація
  *
  *
  *
  Генерація паролю

   Замовити зворотній дзвінок

   * - поля обов’язкові до заповнення