Рекомендації по підбору фотошпалер в інтер’єрі

Загальні рекомендації по підбору фотошпалер

 • При виборі фотошпалер в приміщенні потрібно виділити особливу зону для їх розміщення.
 • Ефектніше виглядатиме глуха стіна без вікон близько якій розміщується великогабаритні меблі диван чи ліжко.

Рекомендації по підбору фотошпалер

Підбір фотошпалер за розмірами приміщення

 • Для невеликих кімнат слід вибирати перспективні види зображення для візуального збільшення простору. Наприклад, зображення йде вдалину лісової дороги, види гір, водоспадів, ліси і т.п. Що стосується колірної гамми, то повинні бути присутніми світлі тони.
 • Для великих кімнат вибираються великі малюнки. Наприклад, види пам’яток архітектури, рослини, тварини і т.п. Також можуть бути застосовані абстракціонние види зображення. У варіантах кольору можуть бути присутніми в т.ч. темні відтінки кольору.
 • Якщо стелі в кімнаті високі, то для створення атмосфери затишку і комфорту, слід вибирати зображення з горизонтальним напрямком малюнка. Навпаки, якщо стелі низькі, то для візуального збільшення простору потрібно вибирати вертикальний малюнок.

Підбір фотошпалер по освітленості кімнати

 • Для приміщень, в яких вікна виходять на південну сторону, де багато сонячного світла, потрібно застосовувати фотошпалери в насичених тонах. Можна експериментувати з холодними відтінками синього, зеленого, темно – блакитного, фіолетового, кавового, теракотового і шоколадного кольорів. Особливістю перерахованих вище відтінків полягає в поглащении надлишку світлової енергії.
 • Для кімнат, в яких вікна виходять на північну сторону, слід застосовувати малюнок у теплих тонах. Це можуть бути відтінки золотисто – жовтого, світло – оранжевого, світло – блакитного, пурпурного кольору. При їх використанні кімната буде дарувати атмосферу тепла і затишку.
 • Крім того, слід пам’ятати про вплив сусідніх кольорів: якщо перед вікнами зелена галявина – світло буде зеленуватим, а якщо цегляна стіна – червонуватим. Основне правило – відтінок обраних фотошпалер повинен відповідати характеру освітлення.

Підбір фотошпалер за призначенням приміщень

 • У передпокій кімнату краще застосувати фактурні фотошпалери із зображенням природи, імітацією шкіри, цегли або плитки. При цьому їх краще підбирати теплих відтінків, особливо якщо передпокій маленька.
 • Що стосується кухні, то краще не обклеювати повністю її стіни фотошпалерами. Зони, прилеглі до мийки і кухонного столу для приготування страв, краще викласти керамічною плиткою. При цьому варто врахувати, що теплі тони підвищують апетит, а холодні, навпаки, його знижують.
 • Для спальних приміщень добре підійдуть шпалери постільних і приглушених тонів. Гарні в застосуванні композиції рослин, флори і фауни.
 • Для дитячих кімнат маленьких дітей до 5 років краще використовувати неяскраві фотошпалери, переважно теплих тонів. Дуже яскраві стіни можуть викликати занепокоєння і дратівливість у дитини. Для дітей постарше добре підійдуть фотошпалери з наступними сюжетними картинками: тваринами, героями мультфільмів і т.д. При виборі шпалер для кімнати підлітка потрібно обов’язково поцікавитися його думкою.

Є питання? Хочете зробити замовлення, дізнатись ціну? Зв’яжіться з нами:

  Ваше ім’я *
  Ваш e-mail *
  Номер телефона
  Повідомлення

  * - поля обов’язкові для заповнення

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Чат с менеджером
  Telegram
  Авторизація
  *
  *
  Реєстрація
  *
  *
  *
  Генерація паролю

   Замовити зворотній дзвінок

   * - поля обов’язкові до заповнення