Фрезерування і розкрій листових матеріалів

Фрезерування – одна з технологій розкрою листового матеріалу, яку часто використовують у виробництві рекламної і сувенірної продукції. Ні для кого не секрет, що яскрава, оригінальна реклама (наприклад, вивіска) може стати хорошим способом залучення потенційних клієнтів.

Саме, для створення оригінальної реклами, що запам’ятовується, використовується фрезерування. Сфера застосування фрезерування, при виготовленні реклами, дуже широка. Цей метод використовується як при виготовленні зовнішньої реклами, так і при оформленні інтер’єрів.

Фрезерування, розкрій листових матеріалов

Завдяки сучасній техніці можливе фрезерування з розкроєм листового матеріалу великих розмірів : композит, акрил, пластик ПВХ, полістирол, фанера і так далі.

І так, що таке фрезерування і для чого воно потрібна – зрозуміло. Тепер розберемося, у виробництві «чого» вона використовується.

Фрезерування акрила, пластика, оргскла

Фрезерування з розкроєм композиту, акрилу і пластика ПВХ, завдяки своїй швидкості і точності, ідеально підходить при виготовленні табличок (будинкових знаків) і вивісок для магазинів, світлових коробів складної форми і об’ємних букв. Так само, фрезерування широко використовується при оформленні інтер’єрів, аж до виготовлення самих найдрібніших елементів.

Рекламна група «Фламінго», завдяки власній виробничій базі, надає широкий асортимент послуг з фрезерного розкрою і контурному різанню листових матеріалів. Ми виконуємо фрезерування і розкрій оргскла, пластика ПВХ, фанери, полістиролу, композиту і так далі, за допомогою фрезерного верстата з ЧПУ. Наші верстати дозволяють створювати фігурні вирізи і малюнки будь-якої міри складності. У такій техніці виконуються герби компаній, оригінальні і стильні таблички на дверях, широкий спектр сувенірної продукції і багато іншого.

 • Виготовлення об’ємних елементів;
 • Виготовлення світлових коробів;
 • Виготовлення адресних табличок і вказівників;
 • Виготовлення елементів для обробки інтер’єрів і екстер’єру;
 • Виготовлення сувенірної продукції.

РГ «Фламінго» має можливість розкрою великих листових матеріалів розміром 2000 мм х 3000 мм, з подальшою фінішною обробкою кромок. Для виконання замовлення, Ви можете надати нам свій матеріал, або ж купити його у нас. На нашому складі завжди в наявності усі популярні види матеріалів.

Фрезерування прозорого пластика, акрила

Фрезерування і розкрій листових матеріалів – один з головних напрямів роботи групи компаній «Фламінго» по виробництву реклами. Ми займаємося фрезеруванням з розкроєм на будь-якому можливому матеріалі і незалежно від складності. Гарантія якості, надійності і сучасного підходу до роботи – ключові особливості роботи компанії «Фламінго».

Детальніше про фрезерування і матеріали для фрезерування, Ви зможете подивитися на сторінці нашого сайту в розділі “Послуги. Фрезерування”.

Є питання? Хочете зробити замовлення, дізнатись ціну? Зв’яжіться з нами:

  Ваше ім’я *
  Ваш e-mail *
  Номер телефона
  Повідомлення

  * - поля обов’язкові для заповнення

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Чат с менеджером
  Telegram
  Авторизація
  *
  *
  Реєстрація
  *
  *
  *
  Генерація паролю

   Замовити зворотній дзвінок

   * - поля обов’язкові до заповнення