Фламінго на міжнародній виставці реклами, маркетингу і мас-медіа REX 2012

25-28 вересня в Києві проходила сама очікувана подія усіх українських рекламістів і маркетологів – Міжнародна виставка реклами, маркетингу і мас – медіа REX 2012.

Відвідування виставки реклами і маркетингу REX для нашої компанії стало вже традиційним. Усі бажаючі колективу РГ «Фламінго», 26 вересня відправилися за новими знаннями, враженнями і творчими ідеями.

Рекламна група Фламінго на виставкі REX 2012

Оскільки, наша група складалася з керівництва, менеджерів, працівників виробництва і дизайнерів, то кожен повинен був відвідати стенди, які найбільш цікавили його в плані роботи, що дозволяло, для кожного з нас, зібрати інформацію по максимуму.

Вразила масштабність заходу, адже на виставці було представлено більше двохсот компаній різних рекламних напрямків. Тематика рекламної виставки REX 2012 охопила усі види рекламних послуг. Це і виготовлення зовнішньої реклами, і поліграфія, і виробництво сувенірної продукції, і усі види матеріалів, а так само устаткування для виготовлення реклами.

Рекламна група Фламінго на виставкі REX 2012

Кожен стенд, був по-своєму унікальним і цікавим, оскільки у кожної компанії свій підхід до загальної справи. Це стало зрозуміло, після безпосереднього спілкування з усіма представниками компаній-учасників рекламної виставки. Визнані майстри рекламної справи, в подробицях розповідали нам про технології виробництва рекламно-сувенірної продукції, ділячись при цьому накопиченим роками досвідом і навичками.

Рекламна група Фламінго на виставкі REX 2012

Максимально користуючись часом, що залишився, ми пройшлися по центральних вулицях Києва. Мета нашого походу – накопичення знань про нові технології виробництва реклами в столиці України. Озброївшись фотоапаратами, ми почали нашу прогулянку-огляд новинок на ринку виготовлення реклами. Наші фахівці з виробництва, з великим захопленням розповідали усім нам про технології виробництва практично кожної вивіски, що зустрічалася.

В результаті поїздки, усі отримали масу задоволень, здобули для себе необхідні знання з перших вуст, у найдосвідченіших людей з рекламного бізнесу всього світу.

Рекламна група Фламінго на виставкі REX 2012

Поза сумнівом, усі ми отримали неоцінимий досвід, який потрібний в подальшій роботі. Завдяки міжнародній виставці REX 2012, нас чекає велика кількість нових і креативних ідей, від чого якість послуг, що надаються, тільки покращиться.

Є питання? Хочете зробити замовлення, дізнатись ціну? Зв’яжіться з нами:

  Ваше ім’я *
  Ваш e-mail *
  Номер телефона
  Повідомлення

  * - поля обов’язкові для заповнення

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Чат с менеджером
  Telegram
  Авторизація
  *
  *
  Реєстрація
  *
  *
  *
  Генерація паролю

   Замовити зворотній дзвінок

   * - поля обов’язкові до заповнення