Новинка від компанії Фламінго – бокси для торгових мереж

15 липня 2016 року зроблений дослідний зразок універсального боксу для торгових мереж. Особливістю його є можливість використання вироби в якості боксу для визначення лояльності клієнта, а також в якості боксу для збору відпрацьованих батарейок і паперових відходів (наприклад, чеків, упаковки і т.д.).

Універсальний бокс для торгових мереж виконаний з міцного прозорого матеріалу – полікарбонату монолітного товщиною 3 мм. Стінки проклеєні спеціальним клеєм. Кришка боксів знімна, вона оснащена вбудованим замком.

Пластиковий короб для торгових мереж, магазинів

Кришка має два види оформлення. Перший – для боксу лояльності клієнта з відповідним оформленням с/к плівкою з повнокольоровим друком і захисним ламінуванням. У кришці є два отвори для збору позитивних і негативних відгуків клієнтів. Другий вид оформлення – кришка із зображенням утилізації двох видів відходів – бокс для відпрацьованих батарейок і непотрібного паперу (чеків, упаковки і т.д.). Кришки взаємозамінні. Їх заміна займає 30 секунд. Ключі від короба можуть перебувати у адміністратора (директора) торгової точки.

Пластиковий короб, бокс, контейнер для збору відходів бумаги, батарейок, чеків для магазина

У комплект поставки виробу входить короб з двома кришками. Їх заміна здійснюється по мірі необхідності. Власник сам вирішує, коли проводити маркетингове дослідження по лояльності покупців, а коли застосувати бокс для збору відпрацьованих батарейок та утилізації паперу. У першому випадку це кроки, спрямовані на поліпшення роботи зсередини (кадрова політика, корпоративні моменти), у другому – скромний внесок в захист екосистеми регіону.

Бокси доступні в двох стандартних розмірах

Артикул Розмір, мм Вартість, грн.
UB – 500 500Х500Х500 1 990,00
UB – 300 300Х300Х300 970,00

Ви можете також замовити індивідуальний дизайн кришки, наприклад, в корпоративному виконанні. Наші дизайнери виконають цю роботу.

Замовити бокс Ви можете, зв’язавшись з нашим представником по телефону 067 470 53 87 або надіславши запит alex777_72@list.ru.

Доставка здійснюється по Україні Новою поштою або Гюнсел.

Є питання? Хочете зробити замовлення, дізнатись ціну? Зв’яжіться з нами:

  Ваше ім’я *
  Ваш e-mail *
  Номер телефона
  Повідомлення

  * - поля обов’язкові для заповнення

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Чат с менеджером
  Telegram
  Авторизація
  *
  *
  Реєстрація
  *
  *
  *
  Генерація паролю

   Замовити зворотній дзвінок

   * - поля обов’язкові до заповнення