Великогабаритна рекламна конструкція на фасад будівлі – виготовлення і монтаж рекламно-інформаційної вивіски для завода Aptiv в м. Черкасы

Монтаж фасадної вивіски з автовишкиВивіска має бути помітною! І наша робота для компанії APTIV чудовий тому приклад. Планшет із не світловими літерами розміром 12800х2950 мм складно не побачити навіть з дуже великої відстані. Але й виготовлення такої конструкції потребує особливо ретельного підходу. Давайте детальніше розглянемо які фактори важливо враховувати, і які матеріали використовувати для таких габаритів.

Насамперед потрібно продумати архітектурний проєкт замовлення. У ньому обов’язково розраховуються вітрові навантаження, яким піддаватиметься знак, а також витривалість фасаду. Далі, при виготовленні важливу роль у надійності конструкції грає каркас. Від нього залежить стійкість та довговічність вивіски. Ми для каркаса використовували профільну трубу – перевірений та ефективний матеріал для каркаса великогабаритних виробів.

Рекламно-інформаційна фасдна вивіскаТепер поговоримо безпосередньо про матеріали, з яких складається наш планшет із не світловими літерами. Основу планшета складають касети з алюмінієвих композитних панелей. Цей матеріал має високу стійкість до механічних впливів, а також до різних впливів природних явищ.

Фасадна вивіска – це лише початок просування. Але це перший і дуже важливий етап. Вона обличчя вашого бізнесу. Саме тому починаючи з дизайн-макета і закінчуючи виготовленням, ми прагнемо створити вам неповторні, привабливі, і найголовніше – працюючі елементи зовнішньої реклами.

Велика вивіска для завода - виготовлення і монтажПотрібна вивіска? Звертайтеся до нас просто зараз, не відкладайте на останній момент. Ми пропонуємо повний спектр послуг – від дизайну, до виготовлення та монтажу (а за потреби відправимо зручним для вас перевізником).

Є питання? Хочете зробити замовлення, дізнатись ціну? Зв’яжіться з нами:

  Ваше ім’я *
  Ваш e-mail *
  Номер телефона
  Повідомлення

  * - поля обов’язкові для заповнення

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Чат с менеджером
  Telegram
  Авторизація
  *
  *
  Реєстрація
  *
  *
  *
  Генерація паролю

   Замовити зворотній дзвінок

   * - поля обов’язкові до заповнення