Друк на пластику

Друк на пластику (ультрафіолетовий, уф друк) – це затребувана послуга широкоформатного друку, від компанії «Фламінго». Попит на цю послугу постійно зростає. У чому причина такої популярності? Справа в матеріалі, на який наноситься зображення. Іншими словами, вся справа в унікальних особливостях пластика. Так пластик може мати і прозорий, і напівпрозорий вигляд, чого не скажеш, наприклад, про папері. Він має можливість бути гнучким і приймати найрізноманітніші форми. Що тільки не виготовляють з нього! Химерні візерунки і кути виглядають дуже привабливо і в теж час залишаються досить міцними і міцними протягом тривалого часу. Цікаво, що друк на пластику використовується не тільки в рекламі, а й при створенні упаковки для товару. Чому? Тому що пластик виглядає святково, і надає виробу охайний товарний вигляд.

Друк на пластику, уф uv ультрафіолетовий друк

Є ще декілька особливостей, якими володіє продукція з пластику. Це можливість «зварити» два або більше листів пластику в одну композицію, що більш ефектно виглядає і сильніше привертає увагу. Крім того, при виготовленні упаковки різних товарів, можна створювати різноманітні форми обгортки, без остраху пошкодити сам продукт.

Звичайно, для того щоб друк на пластику був дійсно таким, як він описаний вище і мав всі ці переваги, він повинна виконуватися на професійному обладнанні. Рекламна група «Фламінго» може в цьому допомогти, т. К. Займається даною послугою в Києві та Черкасах і має сучасне професійне обладнання, яке дозволяє досягати фотоякості на цьому матеріалі.

У Вас є можливість замовити друк на пластику в Черкасах, Києві та Київській області, безпосередньо в наступних містах:

 • Біла Церква
 • Бориспіль
 • Бровари
 • Ірпінь
 • Фастів
 • Переяслав-Хмельницький
 • інші населені пункти Київської області.

Наші співробітники із задоволенням проконсультують Вас по будь-якому виниклого питання, а наші дизайнери, при необхідності, підкоригують обрану Вами фотографію або навіть додадуть художні спецефекти. Звертайтеся, завжди заради допомогти!

Замовити широкоформатний друк на пластику в Києві, Черкасах, Смілі, Золотоноші, Умані, Каневі та всій Україні Ви можете зв’язавшись з нами по телефону або через форму зворотного зв’язку.

 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(1 голос, в среднем: 5 из 5)

Є питання? Хочете зробити замовлення? Зв’яжіться з нами:

Ваше ім’я *
Ваш e-mail *
Номер телефона
Повідомлення

* - поля обов’язкові для заповнення

Замовити зворотній дзвінок

* - поля обов’язкові до заповнення