ua
РА Фламінго-зовнішня реклама » Співпраця в галузі широкоформатного друку

Співпраця в галузі широкоформатного друку

Акция! Подарки при заказе вывески, оформлении фасада, интерьера

Спеціальна пропозиція співпраці для київських  підприємств і для організацій обласних центрів України!

Пропонуємо більш ніж прийнятні ціни, терміни виконання робіт, умови розрахунку і доставки продукції широкоформатного друку. Дзвоніть і дізнавайтеся детальніше по телефону 0472 54-67-07 або залиште контакти для зворотного зв’язку - керівник напряму зв’яжеться з Вами. Готові розглянути зустрічні пропозиції взаємовигідної роботи.

Рекламна агенція «Фламінго» надає повний спектр послуг з широкоформатного друку з гарантією якості, оперативності і гнучкою системою оплати. Уся продукція виконується на найсучаснішому устаткуванні.

Наші послуги широкоформатного друку це:

За довгий час роботи, налагоджено виробничий цикл друку від коригування і затвердження макету до здачі готової продукції замовникові. На проектах, де потрібно підбір певного кольору, відбувається друк проби кольору з затвердженням її у замовника. Особливо це необхідно при друці на фотошпалерах і друці продукції в корпоративному кольорі.

Крім того, на підприємстві організована система логістики. Доставка продукції здійснюється у будь-який регіон України по тарифах організацій - перевізників. Можливі особливі умови доставки при хороших об’ємах роботи.

Для зручного збереження макетів, що відправляються на друк, організований власний FTP- сервер з легким доступом до нього.

Важливо! Ми любимо і цінуємо кожного замовника. Для своїх клієнтів ми підготували безкоштовні професійні консультації нашого спеціаліста.

ЗАВЖДИ ВІДКРИТІ ДО ДІАЛОГУ І УХВАЛЕННЯ ГНУЧКИХ РІШЕНЬ!