ua
РА Фламінго-зовнішня реклама » Виготовлення лайтбоксів

Виготовлення лайтбоксів

Акция! Подарки при заказе вывески, оформлении фасада, интерьера

Лайтбокс - перевірена роками ефективного використання рекламна технологія, яка гарантовано приверне увагу цільової аудиторії до необхідної компанії або людині.

Лайтбокси Київ демонструє всюди: на вулиці, на перехресті великого промислового парку, біля мегамаркету або бізнес центру, і в інших багатолюдних місцях. Також на ньому розміщують інформацію про знижки або акціях компанії, якщо він висить на стінах офісу чи магазину.

Чи варто Вам купити лайтбокс (замовити лайтбокс) для власного бізнесу? Цікаво зауважити, що разова інвестиція на його покупку вільно може входити в ціну будь-якої продукції Вашого магазину, а прибуток, який він буде приносити за рахунок залучення нових клієнтів, буде незрівнянно більше початкових вкладень.

Існує ряд характерних переваг такої конструкції перед звичайними фасадними вивісками або інформаційними стендами. Як і у випадку зі стендами, інформацію, вміщену на лайтбоксі можна міняти швидко і без допомоги фахівців. Але стенд зазвичай, ховають, коли на вулиці темно або компанія закінчила робочий день, а лайтбокс продовжує "працювати" 24 години на добу. Крім того, коли на вулиці починає темніти, він стає центром уваги всіх перехожих. Його просто неможливо не помітити!

Сфера застосування цієї конструкції дуже широка - це і позиціонування бренду або окремого напрямку, реклама товарів або інформація про акції на них і навіть просто залучення покупців за рахунок яскравих свіжих фарб висвітлюють вечірній краєвид вулиці.

Лайтбокс. Виготовлення лайтбоксів

Виготовлення лайтбоксів (світлових вивісок, коробів) в Києві

Потрібно вміти не просто змайструвати вивіску, яка б світила вночі, а продумати маркетингову стратегію позиціонування бренду або компанії, а також розробити виріб, який не боїться ані дощу, ані холоду. Саме тому ми рекомендуємо звертатися тільки до тих, хто серйозно і комплексно займається зовнішньою рекламою і давно вже зарекомендував себе як надійний гравець на цьому ринку. Наші лайтбокси в Черкасах знають уже давно. Тепер побачив їх і Київ. Виготовлення лайтбоксів в Києві - один з напрямків рекламної групи "Фламінго", з виробництва зовнішньої реклами.

РГ "Фламінго" працює на ринку рекламних конструкцій ось уже боле 15 років і з того часу багато сотень задоволених клієнтів переконалися в надійності роботи з нами. Зателефонуйте і Ви. Ми з задоволенням відповімо на всі хвилюючі Вас питання і допоможемо з вибором. Чекаємо Вашого дзвінка!

Замовити виготовлення світлових вивісок або світлових коробів у Києві та області можна в таких населених пунктах:

  • Біла Церква
  • Бориспіль
  • Бровари
  • Фастів
  • Ірпінь
  • Вишневе
  • інші населені пункти Київської області.

Замовити виготовлення лайтбоксів в Києві, Черкасах, Смілі, Золотоноші, Умані, Каневі, а також отримати консультацію наших менеджерів, Ви можете зв’язавшись з нами.