ua
РА Фламінго-зовнішня реклама » Широкоформатний друк

Широкоформатний друк

Акция! Подарки при заказе вывески, оформлении фасада, интерьера

Широкоформатний друк - друк зображень великих форматів на листових і рулонних матеріалах - папері, вініловій плівці ORACAL, банерній тканині, сітці і ін. Широкоформатний друк використовується переважно в зовнішній рекламі - для оформлення таких конструкцій як: білборди, вивіски, брендмауери, сіті-лайти. Також широкоформатний друк застосовується для виготовлення реклами на транспорті і служить помічником в оформленні вітрин, плакатів, виставкових стендів.

Широкоформатний друк

Широкоформатний друк для вуличного застосування - відрізняється високою стійкістю до ультрафіолету. Можливість запечатування виробів шириною 3.2 м., а так само широкий спектр пропонованих матеріалів(банери, папір, ск плівка, перфорована ск плівка, тканина, полотно) припускає застосування виробів в усіх видах зовнішньої і інтер’єрної реклами.

Найбільш високе розділення, а відповідно і якість зображення повною мірою відображається при друці на широкоформатному плоттері, який використовується для інтер’рного друку. При цьому якість друку виходить максимально наближене до фото. Основна продукція інтер’єрного широкоформатного друку розміщується в торгових центрах, офісах, виставках, ресторанах і так далі.

Існують дуже вигідні умови для роботи з РА, дизайн-студіями.

Широкоформатний друк Київ, Черкаси

Надаємо повний спектр послуг з широкоформатного друку в Києві і Черкасах. Власна виробнича база і сучасне устаткування(широкоформатні плоттери) дозволяють друкувати вироби високої якості, як для вуличного, так і для інтер’єрного розміщення. Широкоформатний друк від РГ "Фламінго" включає:

  • Друк на банерній тканині.
  • Друк на банерній сітці.
  • Друк на плівці(перфорована, автомобільна, з чорною основою, подвійний прогін).
  • Друк на папері.
  • Друк на полотні.

Отримати інформацію про ціни і замовити широкоформатний друк Ви зможете, залишивши контакти у формі зворотного зв’язку або зателефонувавши нам.

Спеціальна пропозиція співпраці в галузі широкоформатного друку!