ua
РА Фламінго-зовнішня реклама » Сувенірна продукція

Сувенірна продукція

Акция! Подарки при заказе вывески, оформлении фасада, интерьера

Напередодні свят і особливих дат прийнято дарувати подарунки. Сфера бізнесу цьому не виключення. В даному випадку, завжди доречні різні бізнес сувеніри чи корпоративні подарунки. Це прекрасна можливість, не лише нагадати партнерам і клієнтам про свою компанію, але і піднести їм приємний сюрприз у вигляді подарунка.

Виготовлення бізнес сувенірів від рекламної групи "Фламінго" - висока якість, широкий асортимент, доступні ціни. Список що виготовляються бізнес сувенірів представлений нижче.

  • Якщо Ви не знайшли необхідні для Вас позиції або у Вас є особливі побажання, зв’яжіться з нами.
  • Замовити виготовлення бізнес-сувенірів, корпоративних подарунків в Києві, Черкасах, Смілі, Золотоноші, Умані, Каневі та всій Україні можна подавши заявку через форму зворотного зв’язку.

Виготовлення бізнес сувенірів. Корпоративні подарунки

Друк на ручках. Корпоративні ручки з логотипом

Ручки з логотипом

Ручки з логотипом з повним правом можуть вважатися іміджевим сувеніром, який, залежно від рівня виконання, може стати необхідним роздавальним матеріалом на конференції, корпоративним сувеніром або гідним подарунком для ділових партнерів. Друк на ручках перетворює простий і необхідний предмет на елемент корпоративного стилю, здатний притягнути погляди багатьох людей. Ми можемо запропонувати усім зацікавленим організаціям як недорогі ручки з логотипом, так і престижні сувенірні ручки.

Замовити друк на ручках.

ДРУК НА РУЧКАХ
ТЕХНОЛОГІЯ
КОЛІРНІСТЬ
тампо друк на пластику
1+0
(без вартості носія)
2+0

Друк на чашках

Друк на чашках

Друк на чашках вашого логотипу - це сучасний метод рекламувати свою фірму, друк логотипу на чашку дозволяє зробити логотип вашої компанії більш впізнаним, а отже принесе вам нового клієнта.

Замовити друк на чашках.

ДРУК НА ЧАШКАХ
ТЕХНОЛОГІЯ
КОЛІРНІСТЬ
деколь на кераміці
1+0
(без вартості носія)
2+0

Виготовлення значків

Значки

Значки з символікою фірми - недорогі сувеніри при проведенні будь-якого роду рекламних акцій, презентацій, виставок, фестивалів, конкурсів, змагань, в яких Ви берете участь і хочете запам’ятатися, оскільки інформацію бачить не лише та людина, яка його носить, але і усе оточення. Ми пропонуємо Вам виготовити значки з логотипом вашої фірми або організації.

Замовити виготовлення значків.

ЗНАЧКИ
МАТЕРІАЛ
КОЛІРНІСТЬ
металевий 43 мм4+0

Друк на футболках

Фірмова футболка. Друк на футболках, футболка з логотипом

Фірмова футболка з логотипом може стати ідеальною формою одягу для вашого колективу на виставці, невід’ємним аксесуаром в період проведення корпоративу або подарунком для ваших партнерів. Ми можемо нанести на футболки логотип Вашої фірми, фото на футболках, написи або будь-які інші зображення.

Замовити друк на футболках.

ДРУК НА ФУТБОЛКАХ
ТЕХНОЛОГІЯ
КОЛІРНІСТЬ
трафаретний друк
1+0
(без вартості носія)
2+0

Виготовлення прапорів і прапорців

Флажки

Виготовлення прапорів і настільних прапорців робиться по сучасних технологіях. Устаткування прямого повнокольорового друку на тканині, шовкографії забезпечують швидке і технологічне виробництво прапорів. Для вас в найкоротші терміни ми розробимо і виготовимо прапори з фірмовою або державною символікою.

Замовити виготовлення прапорів, прапорців.

ФЛАЖКИ НА СТІЙЦІ
РОЗМІРИ / МАТЕРІАЛ
КОЛІРНІСТЬ
прапорець 120х240 мм (габардин, атлас)
4+0
прапорець 120х240 мм (габардин, атлас)
4+4
ФЛАГИ
РАЗМЕРЫ / МАТЕРИАЛ
КОЛІРНІСТЬ
прапор 1500х2000 мм (сітка прапорна)
4+0

Друк на пакетах

Поліетиленові пакети з логотипом

Поліетиленові пакети є невід’ємним атрибутом сучасного життя. Пакети використовуються скрізь і сьогодні не можна уявити, як можна без них обійтися. Але якщо для споживачів це, передусім, універсальна упаковка, то для підприємства, в першу чергу, дуже дієвий вид рекламної і сувенірної продукції.

Замовити друк на пакетах.

ДРУК НА ПАКЕТАХ
тип "банан", 50 мкр.КОЛІРНІСТЬ
300х400 мм1+0
400х500 мм1+0

Друк на ялинкових кулях

Друк на ялинкових кулях

Новорічна ялинкова куля з логотипом - це яскравий подарунок, що запам’ятовується, для Ваших клієнтів або партнерів. По Вашому вибору, кулі можуть бути пластиковими або скляними. Наші можливості дозволяють нанести одноколірне або двоколірне зображення. Логотип наноситься методом тамподруку.

Замовити друк на ялинкових кулях.

ДРУК НА НОВОРІЧНИХ КУЛЯХ
ТЕХНОЛОГІЯ
КОЛІРНІСТЬ
тамподрук
1+0
(без вартості носія)
2+0

Детальнішу інформацію про ціну і терміни виготовлення бізнес сувенірів, Ви можете дізнатися, зв’язавшись з нами.