ua

Дизайн реклами

Акция! Подарки при заказе вывески, оформлении фасада, интерьера

Розробка дизайну зовнішньої реклами

Розробка дизайну - один з найважливіших процесів, без якого не можливий ні один проект. Без розробленого дизайн-макету, ти не надрукуєш поліграфічну продукцію, не зможеш замовити виготовлення сувенірної продукції, виготовити вивіску і т. д.

Від розробленого дизайну залежить багато чого! Твій дизайн диктує подальший стиль всієї компанії, так само визначає, хто буде твоїм клієнтом, чи зацікавиться він твоїми послугами.

Робота зі створення дизайн-макету починається з обговорення ідеї з нашим дизайнером. Затверджена ідея ляже в основу стилю всіх подальших розробок. На цьому етапі тобі потрібно визначити, що тобі подобається, що ні, розуміти, хто твій клієнт, поставити конкретні завдання і цілі перед дизайнером. Чим більш повної буде початкова інформація (ідея, стиль, розміри, інформація, яка буде розміщена на макеті і т. Д.), Тим швидше і точніше дизайнер зробить свою задачу. А розроблений макет принесе велику користь. Фрази «розробіть щось на свій смак», «я не знаю, що я хочу», «ви зробіть, а я потім визначуся» краще не використовувати. Тільки ти знаєш, хто твій покупець і які цілі переслідує твоя розробка. Без первісної інформації вся робота дизайнера і подальше виготовлення може виявитися не працюючим на кінцевого споживача. Завдання дизайнера - придумати і зробити правильно макет, згідно твоїм вимогам (про це потрібно пам’ятати і дуже серйозно підходити до будь-якого дизайн-проекту, будь це фірмовий стиль, торгова марка, або просто візитка).

Розробка дизайну фірмового стилю

Другий етап - це узгодження варіанту дизайн-макету. Потім йдуть коригування затвердженого макета і підготовка його до здачі. Після цього макет здається на електронному носії і повністю готовий до подальшого виробництва. Всі розроблені раніше макети рекомендуємо зберігати в архіві, так як рано чи пізно вони тобі можуть знадобитися. Дизайнери не зберігають у себе здані проекти довгий час!

Дизайн реклами, дизайнерські послуги в Києві і Черкасах

Рекламна група «Фламінго», має великий досвід у розробках дизайну реклами в Києві та Черкасах. У нашому штаті є цілий відділ дизайнерів, які можуть в найкоротші терміни професійно впоратися з дизайн-макетом будь-якої складності. Крім творчого завдання, ми так само враховуємо багато технічні моменти, що дуже важливо: компоновка, колірний ряд, архітектурні особливості, матеріал виготовлення, умови експлуатації рекламних виробів та багато іншого. Так само на етапі затвердження макета, ми можемо надати тобі фотомонтаж, де ти відразу ж побачиш, як виглядатиме твоє готовий виріб.

Дизайн фасаду торговельного центру

У спектр послуг РГ «Фламінго» з розробки дизайн-макетів входять:

  • Дизайн зовнішньої реклами будь-якої складності (дизайн борда, вивіски, таблички, сіті-лайти, щити, тротуарки, банери і т. д.);
  • Дизайн поліграфії всіх видів (візитки, папки, буклети, каталоги, етикетки, упаковки, флаєри, блокноти, листівки, грамоти, сертифікати і т. д.);
  • Розробка торгової марки (розробка логотипу) і фірмового стилю (сувенірна продукція, фірмовий ділова документація, фірмова поліграфія, промо одяг і ручки з логотипами і т. д.);
  • Дизайн та оформлення інтер’єру / екстер’єру;
  • Розробка бренду;
  • Оформлення виставкових стендів;
  • Дизайн виставкових стендів, павільйонів, стійок і т. д.
  • Дизайн фасадів та багато іншого.

Розроблені РГ «Фламінго» дизайн-макети, не раз були відзначені журі в різних конкурсах виробників реклами. Підтвердження - наші грамоти та дипломи!

Подивитися наші розробки дизайну ти можеш в розділі «Портфоліо. Дизайн »на нашому сайті.

На всі інтересуючі тебе питання, зможуть відповісти наші кваліфіковані фахівці - дзвони (0472) 54 - 67 - 07.