ua

Про нас

Акция! Подарки при заказе вывески, оформлении фасада, интерьера

Рекламна агенція Фламінго

Рекламна група «ФЛАМІНГО» є рекламною агенцією, що пропонує цілий спектр рекламних послуг. Можливо, ми могли б називати себе рекламною агенцією повного циклу, адже у нас є відділ роботи з клієнтами, професійна група дизайнерів, власна виробнича база (1200 м. кв.) з сучасним устаткуванням, ділянка широкоформатного друку з плотерами 1,6 і 3,2 м., центр оперативної поліграфії, магазин з продажу рекламних матеріалів, мережа рекламоносіїв (бігборди, кави - автомати), а головне - наші клієнти, багато з яких з нами з початку основи фірми вже більше 17-ти років.

Але у світі реклами є ще дуже багато напрямів і не можливо обійняти неосяжне, та і чи варто бути наполовину профі. Упевнені - ні.

ЯКІСТЬ, ПРАВИЛЬНА ВАРТІСТЬ, ОПЕРАТИВНІСТЬ, ПАРТНЕРСТВО. Можливо, хтось скаже: «Банальність», мовляв: «Знаємо, чули». Для недовірливих спробуємо пояснити, що для нашої рекламної агенції означають ці слова.

ЯКІСТЬ - це робота, за яку не соромно, і якщо навіть сталася помилка, то вона має бути виправлена в самі найкоротші терміни. Якщо це дизайн, він має бути професійним з точки зору реклами і поставлених завдань. Якщо вивіска, то вона має бути надійною(наші вивіски, яким більше 10 років, - не рідкість), і гармонійно вписуватися в архітектуру або інтер’єр будівлі (доказ - наше портфоліо і дипломи).

ОБГРУНТОВАНА ВАРТІСТЬ - обґрунтована ціна пропонованих послуг. Повірте, ніхто зараз не женеться за надприбутком, не ті часи, але і працювати безкоштовно навряд чи хтось буде. Тому в основі будь-якої ціни лежать технологія, використовувані матеріали і трудовитрати, необхідні на виготовлення. Нам неодноразово доводилося переробляти вироби наших колег, виготовлені з порушенням технологій. То пластик на вивіску для зовнішнього застосування встановлений набагато дешевший, інтер’єрний, то широкоформатний друк не призначений для застосування на вулиці і під впливом ультрафіолету вигорає... У нашій агенції Ви завжди можете отримати декілька варіантів технологічного рішення Вашого виробу. А це означає, що у Вас завжди є вибір в ціні. По Вашому запиту наші співробітники детально пояснять усі переваги і недоліки того або іншого варіанту.

ОПЕРАТИВНІСТЬ - це не лише позаурочна робота, але і швидке ухвалення рішень. Неодноразово співробітникам рекламної агенції доводилося в авральному режимі вирішувати складні питання, що виникають по ходу проведення проекту : то макет довго затверджувався, то підрядники підвели. Також досить часто, в процесі роботи, клієнтами вносяться коригування, що вимагають в оперативному режимі перегляду організації трудового процесу. А тут без знань рекламних технологій не обійтися. Правильно і своєчасно поставлені питання, частенько, вирішують більше, ніж нерозумна метушня з видимістю організації робочого процесу.

ПАРТНЕРСТВО! Більшість клієнтів, які хоч раз розмістили у нас замовлення, залишаються нашими партнерами на роки. Ми завжди намагаємося увійти в становище наших клієнтів з точки зору зниження ціни, відстрочення платежу, консультації і так далі. Серед наших партнерів є організації, які, як і ми, успішно працюючі в рекламі. Багато хто з них представлений в проекті «Рекламний клуб – КРЕК». Насправді, не так складно бути корисним один одному, необхідно просто бути відкритим і готовим до конструктивного діалогу.

Магазин «РЕКЛАМІСТ»

Салон магазин Рекламіст

Салон - магазин «РЕКЛАМІСТ» відомий жителям нашого міста вже на протязі 10 років. Він є лідером у своєму сегменті, надаючи послуги з продажу матеріалів для реклами, плотерному різанню і фрезеруванню листових матеріалів, а також оперативному проведенню оздоблювальних робіт і виготовленню табличок, стендів. У нашому магазині Ви завжди зможете придбати будь-який пластик, самоклеючу плівку для проведення оформлювальних робіт, світлодіодні модулі, профілі, скотчі, тощо. Тут Вам завжди запропонують послуги консультації з технічних характеристик того або іншого матеріалу, умов його експлуатації і технологій обробки. Співробітники «Рекламіста» завжди готові організувати для Вас доставку ексклюзивних матеріалів в найкоротші терміни під замовлення, а також, при необхідності, організувати доставку в офіс. У магазині постійно діють акції на ті або інші послуги. Розроблена система знижок для постійних клієнтів. Тут завжди раді Вам!

Зручне розташування магазину, широкий асортимент і професіоналізм співробітників! «Рекламіст» - запорука успіху наших клієнтів.