ua
РА Фламінго-зовнішня реклама » Статті » Виготовлення об’ємних букв Київ, Черкаси. Світлові рекламні букви: світлодіодні, неонові

Статті

03.07.2013 /14:21/

Виготовлення об’ємних букв Київ, Черкаси. Світлові рекламні букви: світлодіодні, неонові


Об’ємні букви, літери використовуються при виготовленні вивісок для фасаду або як рекламні оголошення. Вони з давніх пір заслужили визнання рекламодавців. Простота у виробництві, умовно низька вартість, і можливість комбінувати з іншими рекламними носіями - усе це пояснює постійний попит на ринку на продукцію такого виду.

Найпоширеніші типи такої реклами — це об’ємні світлові букви з внутрішнім неоновим або світлодіодним підсвічуванням, які використовуються для позначення назви фірми або торгового центру, банку, магазину, кінотеатру тощо.

Виготовлення світлодіодних букв Київ, Черкаси

Виготовлення об’ємних букв, символівОдин з видів успішної зовнішньої реклами - це об’ємні світлодіодні букви. Написи, складені з таких букв, звертають на себе досить уваги, крім того, це відмінний варіант зовнішньої реклами для нашого клімату. Розмір напису з таких букв може варіюватися всього від 5-6 сантиметрів до декількох метрів. Матеріали які використовують при виготовлення підсвічуваних букв : пластик, метал, дерево, пінопласт.

Виготовлення неонових об’ємних букв в Києві, Черкасах

Об’ємні букви, символиЦе букви, джерелом освітлення яких служать неонові лампи. Це яскравий і популярний вид рекламного дизайну, в якому в ролі інформаційного носія виступають букви, знаки або логотипи. Так в кінцевому результаті отримуємо привабливу неонову вивіску. Такі букви привертають увагу людей різного віку і різного достатку. Особливо їх не можна не помітити в темний час доби. Погляди людей мимоволі ковзають по напису, що світиться та на довго залишається в пам’яті.

Дизайн об’ємних букв у Києві, Черкасах

З об’ємних букв можна створювати нетривіальні, помітні і візуально симпатичні рекламні композиції. Наші професіонали можуть застосовувати, при розробці дизайну і виготовленні об’ємних букв, фірмові шрифти і забарвлення емблеми Вашої фірми. Це дозволить гармонійно вписати вивіску у Ваш фірмовий стиль.

Виготовлення об’ємних букв в Києві, Черкасах, Смілі, Золотоноші, Умані, Каневі, Чигирині та всій Україні з використанням нових технологій і різних матеріалів, дозволяє світловій рекламі стати ще успішнішою!

Лице

Об’єм

пвх

пвх

акрил

пвх

акрил

акрил

акрил

ALS + Trim  профиль

тканина пвх

композит або оцинковка

Інша інформація
13.01.16  Адресні таблички для перейменованих вулиць Черкас та області

03.07.13  Друк на візитницях в Києві та Черкасах. Виготовлення корпоративних візитниць з акрилу

03.07.13  Виготовлення настільних прапорців Київ, Черкаси. Друк на прапорцях

03.07.13  Виготовлення фірмових брелків Київ, Черкаси. Друк на брелках.

03.07.13  Широкоформатний друк на поліестеріПовернутися до списку