ua
РА Фламінго-зовнішня реклама » Статті » Друк на візитницях в Києві та Черкасах. Виготовлення корпоративних візитниць з акрилу

Статті

03.07.2013 /16:17/

Друк на візитницях в Києві та Черкасах. Виготовлення корпоративних візитниць з акрилу


Друк на візитницях. Візитниця з логотипом

Візитниця (підставка під візитки) - це аксесуар, який призначений для зберігання візиток і пластикових карт. Візитниця допоможе не втрачати і транспортувати візитні картки. До того ж, візитниця характеризує свого власника як людину організовану і вміючу поводитися з особистими речами. Ще, візитниця, завжди доречний і корисний подарунок діловим партнерам, колегам і друзям.

Рекламна група «Фламінго» здійснює друк на візитницях логотипів (зображень, тексту) різних видів : кишенькових, настільних і комбінованих. Для виробництва візитниць, наша компанія, використовує сучасне устаткування і, тільки, якісні матеріали. Матеріал візитниці, на яку наноситься зображення, використовується різний. Це і пластик, і шкіра, і дерево, і акрил, і метал, і картон і навіть природний камінь. Нанесення фірмової символіки відбувається за допомогою технології тамподруку, на металеві візитниці - гравіювання, фрезерування або тамподруку, на шкіряній - методом тиснення.

Брендування візитниць. Корпоративна візитниця

Для виготовлення, досить надати нам саму візитницю і макет Вашого логотипу (малюнку, тексту). Якщо у Вас немає макету, наші дизайнери, з урахуванням Ваших побажань, з легкістю його розроблять. Причому, завдяки фотомонтажу, Ви зможете побачити, як виглядатиме візитниця, при тому, що вона ще навіть не знаходиться на етапі виробництва.

Виготовлення корпоративних візитниць з логотиопм в Києві і Черкасах - одно з напрямів роботи «Фламінго» по виробництву сувенірної продукції. Гарантія якості, надійності і сучасного підходу до роботи - ключові особливості роботи компанії «Фламінго».

Подивитися візитниці, виготовлені нашою компанією, можна відвідавши розділ «Портфоліо. Сувенірна продукція».

Замовити друк на візитницях або виготовлення корпоративних підставок під візитки в Києві, Чекасах, Смілі, Каневі, Золотоноші, Умані та всій Україні можна зв’язавшись з нами.

Інша інформація
13.01.16  Адресні таблички для перейменованих вулиць Черкас та області

03.07.13  Виготовлення настільних прапорців Київ, Черкаси. Друк на прапорцях

03.07.13  Виготовлення фірмових брелків Київ, Черкаси. Друк на брелках.

03.07.13  Широкоформатний друк на поліестері

03.07.13  Широкоформатний друк на самоклеючій плівці Oracal (оракал)Повернутися до списку