ua
РА Фламінго-зовнішня реклама » Статті » Виготовлення фірмових брелків Київ, Черкаси. Друк на брелках.

Статті

03.07.2013 /16:14/

Виготовлення фірмових брелків Київ, Черкаси. Друк на брелках.


Друк на брелках

Брелок — аксесуар, прикраса, виконана у вигляді підвіски на ланцюжку, браслеті, кільці для ключів і т. д. Корпоративні брелки з логотипом — це не просто рекламна продукція, а і прекрасна можливість, не лише нагадати партнерам і клієнтам про свою компанію, але і піднести їм приємний сюрприз у вигляді подарунка.

Завдяки методу тамподруку і гравіювання, РГ «Фламінго» наносить зображення (логотип, текст) на брелок з будь-якого матеріалу і на власному сучасному устаткуванні. Брелок може бути виготовлений з металу, пластика, шкіри, скла і навіть дерева.

Виготовлення, брендування корпоративних брелоків

Для виготовлення, досить надати нам готовий брелок і макет Вашого логотипу (малюнка, тексту). Якщо у Вас немає макету, наші дизайнери, з урахуванням Ваших побажань, з легкістю його розроблять. Причому, завдяки фотомонтажу, Ви зможете побачити, як виглядатиме брелок, при тому, що він ще навіть не знаходиться на етапі виробництва.

Друк на брелках Київ та Черкаси

Друк на брелках в Києві і Черкасах - один з напрямків роботи РГ «Фламінго» по виробництву сувенірної продукції. Гарантія якості, надійності і сучасного підходу до роботи - ключові особливості роботи компанії «Фламінго».

Подивитися фірмові брелки, виготовлені нашою компанією, можна відвідавши розділ «Портфоліо. Сувенірна продукція».

Замовити брендування, друк на брелках в Києві, Черкасах, Смілі, Умані, Золотоноші, Каневі, Чигирині та містах всієї України, Ви можете зв’язавшись з нашими менеджерами.

Інша інформація
13.01.16  Адресні таблички для перейменованих вулиць Черкас та області

03.07.13  Друк на візитницях в Києві та Черкасах. Виготовлення корпоративних візитниць з акрилу

03.07.13  Виготовлення настільних прапорців Київ, Черкаси. Друк на прапорцях

03.07.13  Широкоформатний друк на поліестері

03.07.13  Широкоформатний друк на самоклеючій плівці Oracal (оракал)Повернутися до списку