ua
РА Фламінго-зовнішня реклама » Статті » Широкоформатний друк на поліестері

Статті

03.07.2013 /16:12/

Широкоформатний друк на поліестері


Друк на поліестері

Друк на поліестері в Києві і Черкасах - один із популярних видів повнокольорового широкоформатного друку від РГ «Фламінго». Друк на поліестері використовується при виготовленні, як зовнішньої реклами, так і для інтерє’рної. Друк здійснюється на широкоформатних плоттерах.

РГ «Фламінго», для друку, в якості матеріалу використовує тільки якісний поліестер. Максимальна ширина запечатування поверхні для зовнішнього застосування може досягати 3,2 м., а для інтерє’рного - 1,6 м. Якість друку, теж різна, залежно від середовища застосування - від 320 до 720 dpi капель фарби на дюйм матеріалу. Це дозволяє добитися високої якості перенесення кольорів, і зображення виглядає яскравіше і насичено.

РГ «Фламінго» використовує друк на поліестері, коли потрібно виготовити: друк плакатів, друк стендів, друк постерів при оформленні офісів, магазинів.

Переваги друку на поліестері:

  1. Стійкість до погодних умов - значно перевершує інші матеріали, не піддається дії вологи і ультрафіолету.
  2. Легкість експлуатації - легко монтується і демонтується. При демонтажі, практично, не залишає ніяких слідів на поверхні.
  3. Довгостроковість - термін служби рекламного виробу до 3 років.
  4. Екологічність - матеріал абсолютно нешкідливий і не несе шкоди довкіллю.

Друк на поліестері - один з напрямків роботи РГ «Фламінго» по широкоформатному друку. Гарантія якості, надійності і сучасного підходу до роботи - ключові особливості роботи компанії «Фламінго».

У Вас є можливість замовити широкоформатний друк на поліестері в Києві, Черкасах, Смілі, Золотоноші, Умані, Каневі, Чигирині та містах всієї України. Для цього просто зв’яжіться з нами.

Інша інформація
13.01.16  Адресні таблички для перейменованих вулиць Черкас та області

03.07.13  Друк на візитницях в Києві та Черкасах. Виготовлення корпоративних візитниць з акрилу

03.07.13  Виготовлення настільних прапорців Київ, Черкаси. Друк на прапорцях

03.07.13  Виготовлення фірмових брелків Київ, Черкаси. Друк на брелках.

03.07.13  Широкоформатний друк на самоклеючій плівці Oracal (оракал)Повернутися до списку