ua
РА Фламінго-зовнішня реклама » Статті » Друк листівок в Києві і Черкасах. Виготовлення листівок

Статті

03.07.2013 /15:47/

Друк листівок в Києві і Черкасах. Виготовлення листівок


Друк листівок

Листівки найпопулярніша друкарська продукція для виставок, презентацій і прямих продажів, які дозволяють в найкоротші терміни притягнути увагу потрібної аудиторії. Досить часто рекламні листівки поєднують декілька функцій: прайс, карту проїзду до компанії і, власне, рекламну частину листівки.

За рахунок цього, листівки корисні в самих різних ситуаціях: роздача в місцях масового скупчення потенційних клієнтів, прайс і пам’ятка про відвідування офісу і т. д.

Для друку листівок, ми використовуємо завжди якісний матеріал, з різними відтінками і різноманітними видами: глянсовий папір, матовий папір, льон, калька, картон, фактурний папір.

РГ «Фламінго», також, надає послуги обробки після друку: ламінація матовою і глянсовою плівками, суцільна і вибіркова УФ-лакіровка.

Рекламна група «Фламінго» друкує листівки формату А4, А5, А6, і єврофлаєрів 200х100 мм Також, друк листівок можна виконати в менш поширених форматах В4, В5, В6. У нас, можливий дво- та односторонній друк листівок.

Завдяки фотомонтажу, виконаному нашими дизайнерами, Ви вже на стадії затвердження макету зможете побачити, як виглядає Ваша листівка. Для цього досить надати нам вимоги і побажання по листівці.

Друк листівок Київ

Виготовлення листівок (друк листівок) в Києві і Черкасах - один з напрямів роботи РГ «Фламінго» по виробництву поліграфії. Ми виконуємо виготовлення листівок незалежно від їх складності. Гарантія якості, надійності і сучасного підходу до роботи - ключові особливості роботи компанії «Фламінго».

Ознайомитися з усіма видами поліграфії, що виготовляється, Ви можете відвідавши розділ нашого сайту «Продукція. Поліграфія».

Інша інформація
13.01.16  Адресні таблички для перейменованих вулиць Черкас та області

03.07.13  Друк на візитницях в Києві та Черкасах. Виготовлення корпоративних візитниць з акрилу

03.07.13  Виготовлення настільних прапорців Київ, Черкаси. Друк на прапорцях

03.07.13  Виготовлення фірмових брелків Київ, Черкаси. Друк на брелках.

03.07.13  Широкоформатний друк на поліестеріПовернутися до списку