ua
РА Фламінго-зовнішня реклама » Статті » Друк дипломів, грамот, сертифікатів в Києві і Черкасах

Статті

03.07.2013 /15:41/

Друк дипломів, грамот, сертифікатів в Києві і Черкасах


Друк дипломів, грамот, сертифікатів

Дипломи, грамоти, сертифікати - це офіційний документ, але виконаний він може бути у будь-якій, навіть жартівливій формі. Адже, якщо ви вирішили влаштувати змагання серед друзів, бланки дипломів, грамот краще виконати яскравими і веселими, тоді як дипломи, грамоти створені для вручення на корпоративній події або спортивному заході, краще витримати в офіційному тоні.

РГ «Фламінго» друкує дипломи (грамоти, сертифікати) з використанням офсетного і цифрового друку. Матеріалом для друку служить дизайнерський картон, офсетний або крейдований папір з щільністю - 80-300 гр./м².

Для того, що б збільшити термін придатності і захистити диплом від механічних ушкоджень, наша компанія пропонує використання ламінацію або УФ-лакіровку. До того ж, це сприяє поліпшенню естетичного вигляду.

Виготовляємо дипломи, грамоти, сертифікати різних розмірів, форми і кольору.

Для виготовлення, досить надати нам вимоги і побажання по диплому(грамоті, сертифікату) і наші дизайнери, з урахуванням Ваших побажань, з легкістю розроблять макет. Завдяки цьому, Ви зможете побачити, як виглядатиме диплом до його реалізації.

Диплом, грамота

Друк дипломів, грамот, сертифікатів Київ

Друк дипломів, грамот, сертифікатів в Києві і Черкасах, Смілі, Золотоноші, Умані, Каневі та інших містах України - один з напрямів роботи РГ «Фламінго» по друку поліграфії. Гарантія якості, надійності і сучасного підходу до роботи - ключові особливості роботи компанії «Фламінго».

Ознайомитися з усіма видами поліграфії, що виготовляється, Ви можете відвідавши розділ нашого сайту «Продукція. Поліграфія».

Інша інформація
13.01.16  Адресні таблички для перейменованих вулиць Черкас та області

03.07.13  Друк на візитницях в Києві та Черкасах. Виготовлення корпоративних візитниць з акрилу

03.07.13  Виготовлення настільних прапорців Київ, Черкаси. Друк на прапорцях

03.07.13  Виготовлення фірмових брелків Київ, Черкаси. Друк на брелках.

03.07.13  Широкоформатний друк на поліестеріПовернутися до списку