ua
РА Фламінго-зовнішня реклама » Статті » Друк, виготовлення буклетів в Києві і Черкасах

Статті

03.07.2013 /15:39/

Друк, виготовлення буклетів в Києві і Черкасах


Друк буклетів

Буклет - це листове видання, віддруковане на одному листі, як правило, з двох сторін, складене в один або двічі. Буклети, об’єднуючи в собі достоїнства невеликої вартості і високої інформативності, є одним з найширше використовуваних і ефективних видів рекламної поліграфії. Буклет часто використовується в рекламі. Сфера застосування буклетів дуже і дуже велика, крім того, буклет інформативніші і компактніше, ніж листівка.

РГ «Фламінго» робить друк буклетів на сучасному, високоякісному устаткуванні, завдяки чому наша поліграфія відрізняється відмінною якістю. Ми пропонуємо друк буклетів методами офсетного і цифрового друку.

Для друку буклетів, ми використовуємо завжди якісний матеріал всіляких видів : глянсовий папір, матовий папір, льон, калька, картон, фактурний папір, пластик. РГ «Фламінго», також, надає послуги обробки після друку: ламінація матовою і глянсовою плівкою, суцільна і вибіркова УФ-лакіровка і т. д.

У нас, можливий дво- та односторонній друк буклетів.

Завдяки фотомонтажу, виконаному нашими дизайнерами, Ви вже на стадії затвердження макету зможете побачити, як виглядає Ваш буклет. Для цього досить надати нам вимоги і побажання по буклету.

Друк буклетів Київ

Виготовлення буклетів (друк буклетів) в Києві, Черкасах і всій Україні - один з напрямків роботи РГ «Фламінго» по виробництву поліграфії. Ми виконуємо виготовлення буклетів незалежно від їх складності. Гарантія якості, надійності і сучасного підходу до роботи - ключові особливості роботи компанії «Фламінго».

Ознайомитися з усіма видами поліграфічної продукції, що виготовляється, Ви можете відвідавши розділ нашого сайту «Продукція. Поліграфія».

Інша інформація
13.01.16  Адресні таблички для перейменованих вулиць Черкас та області

03.07.13  Друк на візитницях в Києві та Черкасах. Виготовлення корпоративних візитниць з акрилу

03.07.13  Виготовлення настільних прапорців Київ, Черкаси. Друк на прапорцях

03.07.13  Виготовлення фірмових брелків Київ, Черкаси. Друк на брелках.

03.07.13  Широкоформатний друк на поліестеріПовернутися до списку