ua
РА Фламінго-зовнішня реклама » Статті » Виготовлення дизайнерських, корпоративних пакетів. Друк на пакетах

Статті

03.07.2013 /15:34/

Виготовлення дизайнерських, корпоративних пакетів. Друк на пакетах


Фірмовий пакет. Виготовлення фірмових пакетів

Пакети є невід’ємним атрибутом сучасного життя. Пакети використовуються скрізь і сьогодні не можна уявити, як можна без них обійтися. Якщо для споживачів фірмовий пакет це, передусім, універсальна упаковка, то для підприємства, в першу чергу, дуже дієвий вид рекламної і сувенірної продукції. До того ж, підносячи бізнес-сувенір в якості подарунка своїм партнерам або колегам, буде доречно запакувати його у фірмовий пакет.

РГ «Фламінго» виготовляє фірмові пакети різних видів : з прорубаною ручкою, з петельною ручкою, пакети типу «майка». Друк на пакетах робиться на сучасному устаткуванні і завжди якісного матеріалу. Наша компанія виконує друк на пакетах логотипів, тексту (слогану) методом трафаретного друку. Так само, Замовник може вибрати відповідний йому колір пакету.

Для виготовлення, досить надати нам вимоги і побажання по пакету(колір, розмір, зовнішній вигляд) і макет Вашого логотипу(малюнка, тексту, фотографії). Якщо у Вас немає макету, наші дизайнери, з урахуванням Ваших побажань, з легкістю його розроблять. Причому, завдяки фотомонтажу, Ви зможете побачити, як виглядатиме пакет до того, як потрапить на виробництво.

Друк на пакетах

Друк на пакетах Київ, Черкаси

Друк на пакетах (фірмові пакети) в Києві і Черкасах - одно з напрямів роботи РГ «Фламінго» по виробництву сувенірної продукції. Гарантія якості, надійності і сучасного підходу до роботи - ключові особливості роботи компанії «Фламінго».

Ознайомитися з усіма видами сувенірної продукції, Ви можете відвідавши розділ нашого сайту «Продукція. Сувенірна продукція».

Інша інформація
13.01.16  Адресні таблички для перейменованих вулиць Черкас та області

03.07.13  Друк на візитницях в Києві та Черкасах. Виготовлення корпоративних візитниць з акрилу

03.07.13  Виготовлення настільних прапорців Київ, Черкаси. Друк на прапорцях

03.07.13  Виготовлення фірмових брелків Київ, Черкаси. Друк на брелках.

03.07.13  Широкоформатний друк на поліестеріПовернутися до списку