ua
РА Фламінго-зовнішня реклама » Статті » Виготовлення рекламних стел і пілонів Київ, Черкаси

Статті

03.07.2013 /15:22/

Виготовлення рекламних стел і пілонів Київ, Черкаси


Стела автосалону. Виготовлення рекламних стел

Стела (пілон) - велика рекламна конструкція, яка при цьому займає не велику площу і в той же час дуже помітна за рахунок її висоти.

РГ «Фламінго» виготовляє і встановлює рекламні стели будь-яких розмірів і форми, незалежно від їх складності. Сфера застосування стел дуже різноманітна:

  • стели при в’їзді до населеного пункту. Надають інформацію про пункт (назва, герб, схема проїзду і так далі);
  • стели для автосалонів, автоцентрів;
  • стели для банків, офісних центрів;
  • стели при в’їзді на автозаправну станцію, АЗС. Інформують про ціну на паливо, машинну олію або інші послуги, що надаються;
  • стели для бізнес-центрів;
  • стели для ресторанів, кафе, магазинів та спортивних закладів.
Стела показчик населеного пункту

Наша компанія виготовляє рекламні стели, пілони тільки на сучасному устаткуванні і з якісного матеріалу. Стела (пілон) може складатися з металевого каркаса, дерева, бетонної конструкції, які покриваються композитними панелями. Для зовнішнього підсвічування стел і пілонів використовуються люмінесцентні, метало галогенові і світлодіодні прожектори. Для підсвічування рекламної стели всередині найчастіше використовуються люмінесцентні лампи або світлодіодні модулі.

Якщо у Вас немає макету, наші дизайнери, з урахуванням Ваших побажань, з легкістю його розроблять. При розробці макету, наші дизайнери, беруть до уваги фірмовий стиль, розташування і інші моменти. Завдяки фотомонтажу, Ви зможете побачити, як виглядатиме стела до того, як вона піде у виробництво.

Виготовлення стел Київ

Виготовлення рекламних стел, пілонів в Києві і Черкасах, Смілі, Золотоноші, Умані, Каневі та всій Україні - один з напрямків роботи РГ «Фламінго» по виробництву зовнішньої реклами. Гарантія якості, надійності і сучасного підходу до роботи - ключові особливості роботи компанії «Фламінго». Дзвоніть, і ми утілимо усі Ваші бажання в реальність!

Рекламні стели, виготовлені РГ «Фламінго», Ви можете подивитися на сторінці нашого сайту в розділі «Портфоліо. Зовнішня реклама. Окремо стоячі конструкції».

Інша інформація
13.01.16  Адресні таблички для перейменованих вулиць Черкас та області

03.07.13  Друк на візитницях в Києві та Черкасах. Виготовлення корпоративних візитниць з акрилу

03.07.13  Виготовлення настільних прапорців Київ, Черкаси. Друк на прапорцях

03.07.13  Виготовлення фірмових брелків Київ, Черкаси. Друк на брелках.

03.07.13  Широкоформатний друк на поліестеріПовернутися до списку