ua
РА Фламінго-зовнішня реклама » Статті » Друк на годиннику: виготовлення корпоративних і промо годинників з логотипом

Статті

03.07.2013 /15:15/

Друк на годиннику: виготовлення корпоративних і промо годинників з логотипом


Фірмовий годинник. Брендування годинника

Годинник з логотипом (корпоративний годинник) — це не лише прилад для інформації про поточний час, це і прекрасна можливість, не лише нагадати партнерам і клієнтам про свою компанію, але і піднести їм приємний сюрприз у вигляді подарунка. До того ж — це повноцінний елемент фірмового стилю будь-якої успішної компанії.

РГ «Фламінго» виготовляє фірмові годинники різного роду . Це може бути настінний або настільний, стрілочний або електронний годинник. Для оформлення брендового годинника, наша компанія використовує тільки якісні матеріали і найпрофесійніше устаткування. Завдяки чому, фірмовий годинник з логотипом, експлуатуватимуться впродовж довгого часу. Форма і розміри годинника, можуть бути, якими завгодно, залежно від вибору Замовника. Наша компанія, наносить зображення на годинник шляхом гравіювання або трафаретним друком.

Виготовлення годинника з логотипом. Друк на годиннику в Києві і Черкасах

Годинник з логотипом

Для друку на годиннику, досить надати нам, безпосередньо, сам годинник, і макет Вашого логотипу (малюнок, текст, фото). Якщо у Вас немає макету, наші дизайнери, з урахуванням Ваших побажань, з легкістю його розроблять. Причому, завдяки фотомонтажу, Ви зможете побачити, як виглядатиме годинник до того, як він потрапить у виробництво.

Виготовлення корпоративного годинника (друк на годиннику) в Києві і Черкасах, Смілі, Золотоноші, Умані, Каневі та Всій Україні - один з напрямків роботи РГ «Фламінго» по виробництву сувенірної продукції. Гарантія якості, надійності і сучасного підходу до роботи - ключові особливості роботи нашої компанії.

Подивитися фірмовий годинник, виготовлений нашою компанією, можна відвідавши розділ «Портфоліо. Сувенірна продукція». Звертайтеся, ми завжди готові виготовити корпоративний, промо годинник, який ідеально Вам підійде.

Інша інформація
13.01.16  Адресні таблички для перейменованих вулиць Черкас та області

03.07.13  Друк на візитницях в Києві та Черкасах. Виготовлення корпоративних візитниць з акрилу

03.07.13  Виготовлення настільних прапорців Київ, Черкаси. Друк на прапорцях

03.07.13  Виготовлення фірмових брелків Київ, Черкаси. Друк на брелках.

03.07.13  Широкоформатний друк на поліестеріПовернутися до списку