ua

Виготовлення зовнішньої реклами

В результаті декількох років успішної діяльності рекламна агенція «Фламінго» зарекомендувала себе в якості одного з надійних партнерів і лідируючих фірм, що надають послуги у сфері - виготовлення зовнішньої реклами.

Високі показники діяльності «Фламінго» обумовлені поєднанням високоякісного обладнання і досвідченого штату професіоналів рекламного бізнесу. Отримавши замовлення, команда різнопланових фахівців прикладає спільні старання для виготовлення матеріалу в призначений термін з урахуванням виставлених вимог і унікальних особливостей рекламованої професійної діяльності клієнта.

Основна специфікація рекламної групи «Фламінго» - виготовлення реклами в форматі стендів, табло, вивісок, об’ємних літер і логотипів фірми-замовника, а також інших рекламних конструкцій. Також є напрямок по створенню брендового образу на пересувних об’єктах транспорту та виготовлення друкованої широкоформатної продукції. При необхідності, перед встановленням рекламних конструкцій на фасад будівель, проводиться облицювання його поверхні. Дизайнерська освіта і досвід групи зовнішнього оформлення дозволяють з успіхом займатися рекламним оформленням вітрин.

До уваги шановних колег: Комерційні пропозиції!

Виробництво зовнішньої реклами від рекламної групи «Фламінго» передбачає:

Дипломи РГ Фламінго

Виготовлення зовнішньої реклами Київ і Черкаси

Зовнішня реклама Черкаси від рекламного агентства "Фламінго" - це власна база, високотехнологічне обладнання, команда професійних виконавців, що дозволяє розробляти, виготовляти і монтувати вироби будь-якої складності і в обумовлені терміни. А з травня 2011 року, крім основного офісу в Черкасах, ми відкрили нове представництво в Києві. Не секрет, що ми вже давно працюємо на київському ринку виготовлення рекламних конструкцій. Однак, для більшої зручності клієнтів, був відкритий новий філіал. Тепер всі питання по проекту можна вирішити просто сидячи за столом переговорів з особистим менеджером в рідному місті.

Презентація РГ "Фламінго"

завантажити презентацію РГ "Фламінго"

РА Фламінго Зовнішня реклама №1 в Києві, Черкасах, Україні